Jedna ryba naruby aneb kulturně-studijní dílna na Vinohradech
15. 3. 2004 - PRAHA [Econnect]

-CD - Bazárek Jazz clubu Železná-
Dílna v Mánesově ulici zahajuje svou činnost 20. března křtem knihy J. Straky „Hotel Bristol“. Netradiční zrekonstruované sklepní prostory poskytnou základnu pro besedy, autorská čtení, poslechové a relaxační večery, přednášky a tvůrčí činnost. Koncepci večerů a přednášek zpestří spolupráce se zajímavými uměleckými osobnostmi a vydavateli kulturních titulů. Počítá se i s prezentací neziskových organizací a jejich projektů.
S činností tvůrčí dílny je propojen obchůdek, který zkušebně funguje již od začátku března. Kromě řemeslných výrobků a výtvorů z chráněných dílen bude obchůdek nabízet třeba i exotické hudební nástroje. K. Polívková ze sdružení Rybanaruby, která je tělem i duší projektu, upřesňuje svou představu o obchůdku jako o místu," které by vyniklo ojedinělým sortimentem a současně vstřícným přístupem k zákazníkům." Sdružení má zájem navázat kontakt s chráněnými dílnami, které hledají prodejce pro své produkty.
Sdružení Rybanaruby
Samotné sdružení Rybanaruby vzniklo, aby zajistilo provoz kulturně-studijního prostoru. V činnosti naváže na své předchozí zkušenosti s organizováním koncertů a doprovodných kulturních akcí. Do budoucna chystá postupně realizovat další nápady a plány - rozšíření nabídky o vyhledávání informací na internetu, předprodej vstupenek, zřízení grafického a hudebního studia a zprovoznění internetového obchodu.
Rybynaruby vás srdečně zve do svých útrob denně od 14 do 20 hodin - přijďte se podívat, jak vypadají původní sklepy v Mánesově ulici 87, Praha 2 - po ukončené rekonstrukci.
Virtuálně Rybunaruby můžete navštívit na stránkách www.rybanaruby.net
Unavuje
vás tvorba www stránek v HTML?