Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Zasílání novinek ze zpravodajství Econnectu, přihlášení na mailinglisty spravované Econnectem


Novinky ve zpravodajství Econnectu emailem

 • Přehled nových zpráv, tiskových zpráv, komentářů ve zpravodajství; novinek v informačním servisu pro pro NNO, novinek v Econnectu či nové nabídce a poptávce práce můžete pravidelně dostávat e-mailem - okamžitě po zveřejnění či v denních nebo týdenních intervalech. Stačí vyplnit formulář, kde si tématickou oblat, typ zpráv i frekvenci vyberete.

Mailing list Nové granty

(slouží k jednosměrné distribuci informací a zpráv)
 • Distribuční mailing list [granty-l] přináší zdarma, pravidelně jedenkrát týdně, informace o nových přírůstcích v databázi grantů, která je také přístupná na internetu - http://granty.ecn.cz. Každý týden se tedy můžete dozvědět o nových uzávěrkách českých i zahraničních nadací, státní správy, programech Evropské unie a programech zahraničních zastupitelských úřadů v České republice. Do grantového kalendáře vkládáme také různé fellowshipy či vzdělávací programy věnované pracovníkům neziskového sektoru.

  Tato služba je určena zdarma pro nevládní neziskové organizace (NNO), kterými jsou občanská sdružení, veřejně prospěšné společnosti, nadace a církve. Pro ostatní typy subjektů je služba zpoplatněna částkou 500,- Kč + DPH ročně. Objednávku zasílejte na adresu fundraising@ecn.cz a nezapomeňte uvést kontaktní údaje Vaší organizace.

Diskusní mailinglisty: Dárcovství, Rozvojová a humanitární pomoc, Gender, Regionální rozvoj, Migrace

(slouží pro vzájemnou výměnu informací a diskuse týkající se vymezených témat)

 • Firemní a individuální dárcovství
  Mailing list [darcovstvi-l] je provozován ve spolupráci s Nadací VIA. Jeho cílem je podpořit diskusi a výměnu názorů mezi neziskovými organizacemi, firmami a médii na problematiku firemního a individuálního dárcovství.
  Mailinglist je určen pro nevládní organizace, nadace, manažery firem zabývající se dárcovstvím, novináře a pracovníky médií.
  Přihlásit se můžete na adrese tomas.tetiva@ecn.cz.

 • Rozvojová a humanitární pomoc
  Mailing lxist [rozvojp-l] byl otevřen ve spolupráci s organizátory LETNÍ ŠKOLY ROZVOJOVÉ POMOCI při Universitě Palackého v Olomouci. Jeho cílem je podpořit diskusi a výměnu informací mezi organizacemi a jedinci zabývajícími se rozvojovou a humanitární pomocí.
  Mailinglist je určen pro nevládní organizace, kulturní centra, aktivisty, výzkumná pracoviště, žurnalisty, studenty, publicisty, pracovníky státní správy, učitele.
  Přihlásit se je možné e-mailem na adrese rozvojova.pomoc@ecn.cz.

 • Gender diskuse
  Mailing list [gender-diskuse] byl založen v dubnu 2000 jako komunikační prostor mezi ženskými organizacemi, osobnostmi ženského hnutí a individuálními zájemci, které spojuje zájem o gender & ženská studia, feminismus a ženská práva. Mailinglist je provozován ve spolupráci s Gender Studies, o.p.s.
  Přihlásit se můžete na adrese gender@ecn.cz.

 • Regionální rozvoj
  Mailinglist [regiony-l] slouží ke komunikaci o problematice regionálního rozvoje a komunitní spolupráce, k vzájemnéhu sdílení zkušeností z různých koutů ČR a k informování o nových koncepcích a dokumnetech v této oblasti. Potřeba diskutovat o této problematice vzrostla zejména se zřizováním VÚSC a s přípravou na vstup do EU.
  Mailinglist je určen jak pracovníkům nevládních organizacích ze všech regionů ČR, tak predstavitelům krajů, měst, obcí i státní správy i dalším možným zájemcům.
  Přihlásit se můžete na adrese alena.mejstrikova@ecn.cz.

 • Migrace
  Mailing list [migrace-l] si klade za cíl podpořit výměnu informací a reflexi migračního dění v České republice i jinde ve světě. Mailing list je provozován Multikulturním centrem Praha (migraceonline.cz) za technické spolupráce s o.s. Econnect. Na mailing list se může přihlásit kdokoliv, je však stejně jako web migraceonline.cz určen především zájemcům o migraci z akademického, nevládního a státního sektoru. Vítáme zasílání informací o Vašich akcích, důležitých událostech, nových publikacích, příspěvků do diskuse, atd.
  Přihlásit se můžete na:  https://list.ecn.cz/mailman/listinfo/migrace-l. V případě problémů se obraťte na administrátora na elektronické adrese mise@mkc.cz.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz