Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Technická podpora
[ econnect.ecn.cz > technická podpora > Mailing list Rozvojová a humanitární pomoc ]
-

 O Econnectu

 Novinky

 Technická podpora Můj koutek Podpora (Nejčastěji kladené otázky) Změny a poruchy serverů Nahlášení závady

 Přehled služeb

 Ceník

 Objednávka služeb

 Reference

 Kontakty

Mailing list Rozvojová a humanitární pomoc

Pomocí mailing listu [rozvojp-l@list.ecn.cz] bychom rádi přispěli k informační výměně mezi organizacemi i jedinci, kteří se zabývají tématy rozvojové a humanitární pomoci.

Přes mailinglist můžete distribuovat pozvánky a oznámení své organizace nebo zprostředkovávat zprávy z domova i ze zahraničí (přednášky, konference, semináře, publikace, projekty, výzkumy, atd.).

Mailing list spravuje o.s. Econnect a byl otevřen ve spolupráci s organizátory LETNÍ ŠKOLY ROZVOJOVÉ POMOCI při Universitě Palackého v Olomouci.

PRO KOHO JE LIST URČEN:
K užívání [RozvojP] zveme tímto nevládní organizace, kulturní centra, aktivisty, výzkumná pracoviště, žurnalisty, studenty, publicisty, pracovníky státní správy, učitele. Přihlásit se může kdokoli - prosíme, rozešlete toto pozvání Vašim kolegům.

JAK SE NA LIST PŘIHLÁSIT:
Přihlásit se můžete e-mailem u správce mailing listu - adresa rozvojova.pomoc@ecn.cz

JAK POUŽÍVAT MAILING LIST:
Pro odeslání Vaší zprávy uživatelům listu používejte adresu rozvojp-l@list.ecn.cz

Mailing list je NEMODEROVANÝ A UZAVŘENÝ, což znamená, že do něj může přispět pouze předem přihlášená osoba a jednotlivé příspěvky jsou okamžitě přeposílány účastníkům mailing listu, aniž by byly kontrolovány správcem mailing listu.

[RozvojP] je však správcem průběžně monitorován, aby bylo zamezeno zanesení mailing listu příspěvky, které do něj nepatří. Tyto jsou:
1. Vzkazy osobního charakteru.
2. Upozornění na akce a další informace, které nemají souvislost se zaměřením mailing listu, což je rozvojová a humanitarní pomoc.
3. textové a jiné attachmenty o velkém objemu dat.
Je také nutné dbát na antivirovou ochranu rozesílaných příspevků.

JAK SE Z LISTU ODHLÁSIT:
Pokud si nepřejete dostávat zprávy z mailing listu, prosím napište opět na adresu rozvojova.pomoc@ecn.cz, vaše adresa bude vymazána.

Správce mailinglistu si vyhrazuje právo vyřadit z maling listu ty uživatele, kteří by mailing list jakýmkoli způsobem zneužívali, zatěžovali účastníky irelevantními zprávami či spamy.

Mailing list [RozvojP] je otevřen komukoliv (po řádném přihlášení). Přibližně jednou za čtvrt roku zasíláme do mailing listu soupis jeho účastníků. Činíme tak proto, aby adresáti Vašich vzkazů nebyli anonymní a abyste např. při snahách o navázání spolupráce věděli, na koho se obracíte. Věříme, že vzhledem k tomu, že oblasti rozvojové pomoci se zabývá poměrně úzký okruh osob, mailing list [RozvojP] si udrží vysokou úroveň a poslouží účelu, pro nějž byl založen – výměně hodnotných informací mezi lidmi s podobným zaměřením.

Technické upozornění:
Chcete-li zajistit, aby byla vaše sdělení bezpečně čitelná všem účastníkům mailing listu, je vhodné posílat vaše zprávy ve formátu PROSTÝ TEXT. Některé aplikace pro příjem pošty mají těžkosti zobrazovat text v HTML formátu.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz