Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - sociální oblast
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Rodina jako základ péče o osoby s duševním onemocněním

20. 1. 2020 - PRAHA [A DOMA z.s.]

Rádi bychom Vám tímto představili projekt Rodina jako základ péče o osoby s duševním onemocněním CZ.03.2.X/0.0/0.0/18_095/0011252, který organizace A DOMA z.s. realizuje od 1.11.2019 do 31.4.2022.

Jak vám pomůžeme?
Osoby s duševním onemocněním podpoříme v samostatnosti a lepším zapojení do každodenního života. Zaměříme se na komplexní podporu prostřednictvím neurostimulačních cvičení, individuální a skupinové psychoterapie. Nově využijeme i technologie biofeedbacku. V rámci individuální podpory ušité na míru může osoba s duševním onemocněním využít i odborníky v oblasti ergoterapie, fyzioterapie, sociální práce, tréninku paměti a dalších.

Rodině pomůžeme zajistit podporu psychoterapeuta a budovat dobré vazby nejen mezi pečujícími, ale i osobou s duševním onemocněním. Odborníci multidisciplinárního týmu (rodinný průvodce, konzultant pro odlehčení péče, psychoterapeut, ergoterapeut, sociální pracovník, fyzioterapeut, trenér paměti, mediátor, právník a další) budou poskytovat praktické instruktáže, rozhovory a návody, jak řešit různé rodinné situace či péči o osobu s duševním onemocněním. Poskytneme Vám prostor k řešení náročných situací ve svépomocných skupinách či skupinové psychoterapii. Další možností podpory pečujícím jsou mikrokurzy, které budou obsahovat témata, jež rodiny samy označí za potřebné řešit.

Projekt je určen lidem s duševním onemocněním starším 18 let, a jejich rodinám, které žijí na území hl. m. Prahy. Veškeré aktivity jsou v rámci projektu poskytovány zcela ZDARMA.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo: +420 725 319 208 nebo email: rodinazakladpece@adoma-os.cz a my Vám poskytneme pomocnou ruku.

www.adoma-os.cz
Na Strží 1683/40, Praha 4, 140 00-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz