Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Zeptejte se předsedy Českého telekomunikačního úřadu

15.9.2003
PRAHA [ Sdružení obrany spotřebitelů ČR]
Autor: Ivana Picková, tisková mluvčí SOS, tel: 604 956 114

Problematika telekomunikací je velmi žhavým tématem. Předseda Českého telekomunikačního úřadu Ing. David Stádník se proto stane hostem příštího chatu na www.spotrebitele.info, který organizuje Sdružení obrany spotřebitelů České republiky.

Otázky připojení k internetu prostřednictvím telefonní linky či ADSL, linky se zvýšenou tarifikací i třeba reklamace cen telekomunikačních služeb, to jsou všechno problémy, se kterými se spotřebitelé masově obracejí na Sdružení obrany spotřebitelů České republiky (SOS). Proto se otázka telekomunikací a dozorových pravomocí v nich stala tématem dalšího chatu.
Konat se bude na internetovém serveru Svět spotřebitelů na adrese www.spotrebitele.info ve středu 17. 9. 2003 od 14 do 15 hodin a předseda Českého telekomunikačního úřadu Ing. David Stádník bude zodpovídat dotazy spotřebitelů, které spadají do pravomocí ČTÚ.

Sdružení obrany spotřebitelů pravidelně pro své chaty vyhledává témata, která spotřebitele podle signálů SOS zajímají a zve si jako hosty odpovědné pracovníky, kteří mohou dát zasvěcenou odpověď na otázky účastníků internetové besedy. Spotřebitelé mohou své další náměty na hosty, kterých by se chtěli dotazovat, zasílat na chat@spotrebitele.info.

Sdružení obrany spotřebitelů České republiky
tel.: 224 239 940,
fax: 224 239 941
www.spotrebitele.cz
sos@spotrebitele.cz

František Lobovský, předseda Republikového výboru
Sdružení obrany spotřebitelů České republiky
lobovsky@spotrebitele.cz, 603 248 266
Ivana Picková, tisková mluvčí SOS,
pickova@spotrebitele.cz, 604 956 114

Sdružení obrany spotřebitelů České republiky, založené v roce 1993, je nezávislé a neziskové občanské sdružení hájící zájmy spotřebitelů. Provozuje svá Spotřebitelská informační centra v osmi krajích ČR, vydává elektronický časopis Svět spotřebitelů (www.spotrebitele.cz) i tištěný časopis Štít spotřebitele a realizuje řadu dalších aktivit, zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů. Je členem evropské spotřebitelské organizace BEUC i celosvětové Consumers International. Bližší informace o SOS lze najít na internetovém serveru www.spotrebitele.cz.


nove tarify ct - 15. 8. 2005 - Zdenek

český telecom před dvěma měsíci přišel s novými tarify , kde už nejde použít paušál na provoz internetu ,ale mohu si zakoupit balíček internet , ale pouze s nějakým paušálem, dále ten nejlevnější balíček , nelze použít pro volání s ostatními operátory, ale stejně když jsem chtěl jejich tarif internet (teď přesně nevím jak se jmenuje ale je za399 po celých24h) ,ale bohužel nemáme tu správnou ústřednu , tak mi řekli , že mi ho nabídnout nemůžou , když jsem se jich zeptal na alternativu , že se teda spokojím s rychlostí klasického modemu ale , za 399 na měsíc , tak že to prý nejde, , je to normální okrádání zákazníka, když už jdou z reklamou na veřejnost tak teda s tím , že to můžu poskytnout všem ,a nebo ať reklamu dají pouze těm zákazníkům , kteří mají takto připravenou ústřednu , ale ať neotravují život ostatních lidí . Ty nové tarify jsou prý na popud CTU , ale je to jen další okrádání zákazníků , bylo by dobré ,ale teď už to asi nepůjde protože dráty se prodaly ,aby vlastník drátů nemohl poskytovat služby koncovým zákazníkům ,a pak by si snad nemohli vymýšlet že za ten malý tarif už nejde využívat služeb jiných operátorů tak jak to momentálně dělá telecom dalo by se psát dál , ale chtěl bych konkrétní odpověď od CTU jestli nás může telecom nutit pokud chceme požívat službu internet tak musíme zaplatit ještě nějaký jimi daný tarif děkuji Zdeněk

ODPOVĚDĚTSlužby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz