Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - sociální oblast
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Žluté kuře s červenobílým záchranným kruhem bude letos poprvé na startu 1/2 maratonu

23.3.2001
PRAHA [Nadace rozvoje občanské společnosti]
Autor: Blanka Šrámková

Mezi očekávanými 2 500 běžci na startovní čáře letošního 1/2 maratonu Kodak na Karlově mostě bude v sobotu 24.3. 2001 ve 12 hodin také 1 žluté kuře s červenobílým záchranným kruhem. Dvoumetrové plyšové kuře je maskotem dlouhodobé společné sbírky České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti \"Pomozte dětem!\".

V průběhu 1/2 maratonu i na dalších sportovních akcích organizovaných Prague International Marathonem budou moci jejich účastníci i diváci přispět do sbírkových kasiček „Pomozte dětem!“, o které se postarají dobrovolníci zajištění organizátory sbírky.

Na startu se symbol sbírky „Pomozte dětem!“ objeví proto, že Prague International Marathon(PIM) se stal pro rok 2 001 jejím novým partnerem.

Charitativní sbírka „Pomozte dětem!“ využívá každoročně spolupráce s předními firmami a renomovanými organizacemi, které pro realizaci sbírky a kampaně na její podporu bezplatně poskytují služby různého charakteru.

Prague International Marathon plní funkci jednoho z informačních partnerů sbírky. Veřejnost bude letos informována na všech akcích PIM o poslání, průběhu a dosavadních výsledcích sbírky prostřednictvím letáků distribuovaných na registrační místa.

Více než 1 milión Kč již věnovala veřejnost při mnoha společenských, kulturních a sportovních akcích, které se spontánně přihlásily k podpoře sbírkového konta „ Pomozte dětem!“. Organizovaly je občanská sdružení, spolky, divadla, firmy, školy, neformální skupiny přátel, kulturní či sportovní kluby apod. Je potěšitelné, že proud této pomoci stále sílí.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz