Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Multietnické gymnázium v Bosně a Hercegovině dostane počítačovou učebnu

21. 9. 2005 - ČESKÉ BUDĚJOVICE [Econnect / Attavena]

Nová počítačová učebna v Multietnickém gymnáziu v Gradačacu bude v pátek 23. září slavnostně otevřena za přítomnosti českého velvyslance v Bosně a Hercegovině. Stane se tak v rámci projektu "Rozvojová podpora vzdělávání s využitím IT na multietnickém gymnáziu v Gradačacu v Bosně a Hercegovině", který realizuje česká obecně prospěšná společnost Attavena.

"Učebna byla vytvořena na přelomu července a srpna tohoto roku společně s počítačovou sítí a dalším vybavením celého gymnázia. Gymnázium obdrželo vybavení v celkové hodnotě milion tři sta tisíc korun," uvedla vedoucí projektu Jana Bláhová. Na jeho financování se podílelo české ministerstvo zahraničních věcí, kanadská rozvojová agentura CIDA a město Gradačac.

Společně s předáním vybavení učebny proběhne také školení učitelů a studentů gymnázia v obsluze techniky a v práci s počítači. To povedou lektoři společnosti Attavena. "Školení má za úkol seznámit uživatele se současnými technologiemi tak, aby je mohli používat pro svoji práci v plném rozsahu," vysvětlila Jana Bláhová.

Během října se pak uskuteční setkání zástupců několika českých škol se zástupci gradačackého gymnázia, kde by měla být navázána dlouhodbá spolupráce.

Celý projekt "Rozvojová podpora vzdělávání s využitím IT na multietnickém gymnáziu v Gradačacu v Bosně a Hercegovině" realizuje obecně prospěšná společnost Attavena. Organizace která kompletně zajistila dodávku techniky, její instalaci, instalaci strukturované kabeláže a školení uživatelů.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz