Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Znouzectnost zahájí třetí ročník Odvázaného léta

13.6.2019
CHRUDIM [Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi]
Autor: Břetislav Oliva, tel: 778 712 531

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pořádá letos již třetím rokem festival kulturních pořadů na terasách Mydlářovského domu nazvaný Bez nití/Odvázané léto na terasách. Letošní ročník zahájí 21. června koncert skupiny Znouzectnost.

Cyklus koncertů, divadelních a loutkových představení si klade za cíl obohatit prázdninovou kulturní nabídku v Chrudimi a přitáhnout do muzea nové návštěvníky. Letošní ročník zahájí v pátek 21. června koncert oblíbené plzeňské rockové skupiny Znouzectnost, která se na českých pódiích pohybuje již více než 30 let. Koncert formace vedené kytaristou a zpěvákem Démou začíná na muzejních terasách v 19:30 hodin. Kromě Znouzectnosti se mohou návštěvníci Odvázaného léta těšit na koncert skupiny Krásné Nové Stroje vedené výtvarníkem Stanislavem Divišem.
Dále mohou zavítat například na šansonový večer s herečkou, skladatelkou a zpěvačkou Sylvií Krobovou, která vystoupí ve dvojici s klaunem Jiřím „Bilbo“ Reidingerem v kabaretu nazvaném L´Ombre / Stín. Nevšední zážitek slibují také loutková představení souborů Damúza a Toy Machine, rozpustilé divadlo v podání herečky a performerky Anny Duchoňové vystupující pod pseudonymem Anička a letadýlko nebo scénické čtení a písničky v podání Kristýny Kudrnáčové.
Úplný program letošního ročníku a informace o účinkujících naleznete na webových stránkách Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. Kapacita teras je omezena, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit v předprodeji v recepci muzea. Rezervace je možná také na telefonním čísle 469 620 310.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz