Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Pražské DDM zvou na akci Zastávka volný čas

28. 8. 2013 - PRAHA [Econnect/DDM Praha]

Začátek školního roku nebývá zpravidla ve školách ještě tak náročný, protože děti se potřebují přeorientovat z letního prázdninového režimu na opětovný běh školních povinností. Aby byl tento přechod co možná nejpříjemnější, připravily pražské domy dětí a mládeže na středu 4. září již jubilejní desátý ročník jedinečné akce s názvem Zastávka volný čas. Tato netradiční prezentace činnosti volnočasových organizací proběhne na několika místech našeho hlavního města.

Na pěší zóně u metra Anděl představí svoji činnost tři střediska DDM hl m. Prahy - Klub Klamovka, Stanice přírodovědců a Informační centrum pro mládež a dále DDM Praha 5. Hlavním tahákem nepochybně bude vystoupení Cirkusu Freestyle, jehož členové vám ve své show předvedou celou řadu městských sportů (např. poweriser, footbag, freestyle frisbee, yo-yo aj.).

Pod taktovkou Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy bude Zastávka volný čas probíhat v Kaizlových sadech v Karlíně, kde se mohou účastníci nejvíce těšit mj. na skákací loď, taneční a hudební vystoupení a celou řadu workshopů. Zajímavostí bude možnost on-line přihlášení na kroužky.

Tradičním místem Zastávky volný čas je Vypich, kde na louce před Oborou Hvězda bude prezentovat svoji činnost hlavní organizátor akce DDM Praha 6 a dále střediska DDM hl. m. Prahy - Stadion mládeže, Stanice techniků a Jezdecké středisko Zmrzlík. I zde se určitě nudit nebudete, protože na vás čeká bohatý program pro celou rodinu - např. jízda na koni, orientační běh, divadlo, výtvarné dílny, sebeobrana, odpalovací stojan na baseball a softball, lanová pyramida, lezecká stěna atd. Součástí programu budou ukázky činnosti policie, hasičů a záchranářů a doprovodný pódiový program (Vodnická pohádka a Dětský pěvecký sbor Rolnička). Lákadlem pro děti může být i soutěž o zajímavé ceny. Z dalších míst, kde Zastávka volný čas proběhne, jmenujme Náměstí Míru, kde představí svoje aktivity domy dětí a mládeže Prahy 2, 3, a 4. U metra Ládví se můžete těšit na program Domu dětí a mládeže Praha 8 a v parku před stanicí metra Střížkov pak budou mít dílny zástupci DDM Prahy 9.

Zastávka volný čas začne ve 14 hodin a konec je plánován na šestou večerní. Vyberte si místo, které se vám líbí a jehož program vás zaujal, a přijďte strávit příjemné středeční odpoledne s námi. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největším volnočasovým střediskem v Praze, jehož zřizovatelem je hlavní město Praha. V rámci Domu dětí a mládeže pracuje přes 500 zájmových kroužků a 6 otevřených klubů pro mládež. Další jeho činností je pořádání letních, zimních a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz