Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Festival Struhadlo pomůže postiženým lidem

3. 6. 2010 - PRAHA [Econnect]

Multikulturní festival Struhadlo se uskuteční ve čtvrtek 17. června od 17:00 do 21:00 v areálu historického Vyšehradu -- V Pevnosti 4, Praha 2. Účinkujícími jsou například Niceland, Jana Rychterová, Miloš Čolek, PT divadlo a další. Mimo to si můžete v rámci workshopu společně s klienty Dílen tvořivosti vyzkoušet různé výtvarné techniky. Název této již tradiční akce, tedy Struhadlo, vychází z myšlenky symbolického "strouhání hran" v souvislosti s integrací lidí se zdravotním postižením do společnosti za pomoci propojení různých kulturních žánrů jako jsou divadlo, hudba nebo výtvarné umění. Součástí doprovodného programu bude také tombola s velkým množstvím cen (luxusní vína, lístky do divadla, poukázka na seznamovací akci, CD přehrávač, CD, DVD a spousty dalších) a možnost zakoupit si výrobky vytvořené v naší sociálně terapeutické dílně. K dispozici bude také občerstvení. Festival Struhadlo je pořádán u příležitosti sedmiletého působení občanského sdružení Dílny tvořivosti a je jednou z mnoha aktivit pořádaných touto organizací ve prospěch lidí se zdravotním postižením. Výtěžek akce bude použit na podporu činnosti občanského sdružení Dílny tvořivosti. Partnerem akce je OSA -- Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, o.s. Dílny tvořivosti již od roku 2003 pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Realizujeme sociálně terapeutickou dílnu a v rámci aktivizačních služeb nabízíme především - terénní práci prostřednictvím case manažera a podpůrnou skupinu pro lidi po poškození mozku; pravidelně připravujeme podpůrné a informační setkávání pro rodinné příslušníky lidí s postižením a bálintovskou supervizi pro pracovníky v pomáhajících profesích. Širokým spektrem odborných služeb pomáháme lidem po poškození či poranění mozku navrátit se do běžného života.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz