Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Shromáždění pro Tibet podpoří svobodu slova

10. 4. 2008 - PRAHA [Econnect / Člověk v tísni]

Ve čtvrtek 24. dubna se v Opletalově ulici v Praze uskuteční veřejné shromáždění na podporu lidských práv v Tibetu. Cílem shromáždění je podpořit Olympijský výbor a české účastníky letošních Olympijských her, aby mohli svobodně vyjádřit svůj názor na porušování lidských práv v Číně a Tibetu.

Organizátoři setkání chtějí zdůraznit, že lidská práva nejsou politickou záležitostí, ale přirozenou součástí života všech lidí. Nespadá tedy pod článek Charty OH, která jejím účastníkům zakazuje politické aktivity během konání her.

Během shromáždění bude probíhat s vystoupením hudebních skupin, výstava fotografií z Tibetu, prezentace organizací zabývajících se Tibetem nebo například prodej tibetských a himálajských výrobků. Účastníky pořadatelé žádají, aby si přinesli svíčky.

Na přípravě se podílí organizace Lungta, Potala, Anmesty International ČR, Falun gong, Olympic Watch, Namasté Nepal, M.O.S.T. a Člověk v tísni.

"Podpořte svojí účastí odvahu Českého olympijského výboru a našich sportovců v protestech proti porušování lidských práv v Číně a Tibetu - ve čtvrtek 24. dubna od 14:00 do 21:00 hodin v Praze 1, Opletalově ulici (mezi Hlavním nádražím a budovou Autoklubu), kde v tomto čase budou zasedat delegáti sportovních svazů v ČR," vyzývají organizátoři.
-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz