Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Romano voďi již podruhé mediálním partnerem festivalu Khamoro

20.5.2004
Praha [ROMEA]
Autor: Zdeněk Ryšavý

Již podruhé za sebou je romský časopis Romano voďi mediálním partnerem Světového romského festivalu Khamoro. V době konání festivalu, který bude probíhat od pondělí 24. května do soboty 29. května, bude na svých internetových stránkách www.romea.cz (Romský informační servis) uveřejňovat aktuální zpravodajství o dění na festivalu. Na stránkách www.romea.cz byla zřízena speciální sekce, kde bude zpravodajství nejen v textové podobě, ale i video reportáže a audio reportáže, ze všech akcí konaných v rámci festivalu.

Ještě před zahájením festivalu se na serveru www.romea.cz objeví krátká reportáž ze zákulisí příprav festivalu. Celý maratón on-line informací bude zahájen v pondělí 24. května, kdy si návštěvníci serveru budou moci podívat na videozáznam ze slavnostního zahájení a na první textové a obrazové reportáže z dopoledního semináře na téma "Sociálně vyloučené romské komunity a Evropský sociální fond". Redaktoři Romano voďi nebudou samozřejmě chybět na večerních koncertech v Jazz Clubu Reduta, které budou probíhat od pondělí do středy. Velmi atraktivní budou i videozáznamy z koncertů tradiční romské hudby, které proběhnou ve čtvrtek a v pátek v klubu Roxy, nebo záznam tradičního defilé účinkujících v centru Prahy.

Aktuální on-line zpravodajství z festivalu naleznete na adrese:
http://www.romea.cz/index_k.php?id=khamoro04

Časopis Romano voďi a Romský informační servis, vydává ROMEA, o. s. založila 31. 12. 2002 původně pětice profesně úspěšných mladých lidí, kteří se podíleli a podílejí na celé řadě mediálních aktivit spojených nejen s romskou tematikou. ROMEA se zaměřuje především na mediální a vzdělávací oblast, jejím cílem je motivovat a zapojovat především mladé Romy do celospolečenského dění a přispět ke zlepšování vzájemného soužití menšin s majoritní společností v Čechách. K nejvýraznějším a periodickým aktivitám patří právě vydávání romského měsíčníku Romano voďi a příprava denně aktualizovaného Romského informačního servisu (www.romea.cz).DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz