Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Novinky z Econnectu

2.7.2003
Praha [Econnect o.s.]
Autor: Petr Bittner

Služba zasílání novinek e-mailem je standardem kvalitních informačních stránek a od minulého týdne ji naleznete také v nabídce služeb portálu Econnectu. Přihlásit se je možné vyplněním on-line dotazníku, který naleznete po kliknutí na odkaz „Zasílání novinek“ v horním menu pod titulkem Zpravodajství nebo přímo na adrese http://ecn.cz/alerts.shtml

Formulář objednávky zasílání novinek nabízí výběr z několika parametrů, jako je četnost zasílání zpráv, výběr oblastí ze Zpravodajství a Informačního servisu, objednat lze i informace o zveřejněných inzerátech v oblasti Práce v NNO. Formulář zároveň slouží i pro úpravu a změnu nastavení výše uvedených parametrů po zadání hesla.

Nový diskusní mailinglist Firemní a individuální dárcovství by měl sloužit především pro výměnu názorů a informací o dané problematice a o oblasti alternativních zdrojů příjmů pro NNO obecně. Je určen především zástupcům neziskových organizací, nicméně je počítáno i s účastí zástupců komerčních firem a médií, kteří se o danou problematiku aktivně zajímají. Mailinglist spravuje Econnect ve spolupráci s Nadací VIA, obsahově jej moderuje redaktor Econnectu a v současnosti se jej účastní více než 50 členů. Přihlásit se je možné na adrese správce mailinglistu petr.bittner@ecn.cz.

Posledními dvěma novinkami, o kterých bychom se chtěli zmínit, jsou úpravy části Práce v NNO prace.ecn.cz kde je nově přidána možnost vyhledávání a třídění zadaných inzerátů podle oblastí, regionu a formy spolupráce. V rámci Informačního servisu pro NNO byl také zveřejněn dotazník, jehož cílem je získat podněty pro zkvalitnění služeb poskytované v rámci této části portálu občanského sektoru Econnectu. Dotazník najdete na adrese http://new.ecn.cz/index.stm?x=136251.

Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen z prostředků Evropské unie PHARE – Rozvoj občanské společnosti.

Petr Bittner
správce Informačního servisu pro NNO

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz