Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Tiskové zprávy NNO

Vybrat23.10.2009 - PRAHA [CpKP střední Čechy]
Studenti zastanou práci europoslanců

Centrum pro komunitní práci střední Čechy spustilo online simulační hru MééEU – Evropský parlament pro studenty. Hráči v ní budou virtuálně diskutovat a rozhodovat o podobných tématech jako skuteční europoslanci. Nejaktivnější týmy pojedou i se svými učiteli v dubnu 2010 na studijní pobyt do Evropského parlamentu do Štrasburku. Celý text ::internet::
 

Vybrat7.8.2009 - PRAHA [radost 3.0]
Vzdělávací program pro neziskové organizace

Obecně prospěšná společnost radost 3.0, jejímž hlavním cílem je přenos pozitivních zkušeností a know-how z komerční sféry do neziskového sektoru vyhlašuje pilotní běh programu Un Dia ... daruji jeden den, do kterého jsou zapojeni odborníci z byznysu, kteří budou lidem z neziskových organizací předávat znalosti v oblasti marketingových dovedností, PR, efektivního využití webových stránek, internetové komunikace a další.
Celý text ::internet::
 

Vybrat14.2.2009 - [NEWSDRIVE, s.r.o.]
První internetová televize pro motoristy v Evropě zahájila vysílání

Tento týden zahájila vysílání první internetová televize pro motoristy v Evropě, AUTOTELEVIZE.CZ Celý text ::internet::
 

Vybrat5.12.2008 - PRAHA [Partners Czech, o.p.s.]
Spuštění české internetové stránky “Rozhovory s občany Evropy 2009”

S blížícími se volbami do Evropského parlamentu v roce 2009 umožní Rozhovory s občany Evropy 2009 (ECC 2009) občanům, aby se zúčastnili celoevropské diskuse o budoucnosti Evropy na téma “Jak reagovat na současnou ekonomickou a finanční krizi”. Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat4.12.2008 - PRAHA [Linka bezpečí]
Nakupujte vánoční dárky na webu Linky bezpečí

Už pouze týden, do 12.12., potrvá pátý ročník tradiční vánoční internetové aukce Linky bezpečí. Naleznete zde přes 150 unikátních uměleckých děl jak od uznávaných autorů, tak od začínajících dětských umělců. Celý text ::sociální oblast, lidská práva, internet::
 

Vybrat19.11.2008 - BRNO [Liga lidských práv]
Férová nemocnice přibližuje práva pacientů

Vlády nám už řadu let slibují nový zdravotnický zákon, který by lépe zakotvil práva pacientů. Dnes by měla vláda na svém odloženém zasedání projednat zákon o zdravotních službách a také tři další zákony, které tvoří první část reformy zdravotnictví. Právě na dnešním jednání vlády by se mělo ukázat, zda se ministru Julínkovi podaří prosadit alespoň její část. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat13.11.2008 - ÚSTÍ NAD LABEM [Komunitní nadace Euroregionu Labe]
Učte se přes internet i CSR

V rámci projektu s pracovním názvem „Transparency II.“ vzniká nejobsáhlejší softwarová on-line aplikace v ČR zaměřená na téma společenské odpovědnosti firem. Aplikaci, která poběží na webových stránkách Komunitní nadace Euroregionu Labe (www.komunitninadace.cz) v plné verzi od ledna 2009, představili na dnešní konferenci „Společenská odpovědnost firem na místní úrovni“ zástupci Komunitní nadace. Jak bude tedy aplikace fungovat? Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat27.10.2008 - BRNO [Dobrý oddíl]
Dobrý oddíl radí rodičům

Nevíte, jak vybrat správný oddíl pro vaše dítě? Nevadí, poradí vám Dobrý oddíl, který na stránkách www.dobryoddil.cz sepsal sedmero rad pro správný výběr kolektivu. Dopřejte svému dítěti to nejlepší.

Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat1.4.2008 - PRAHA [Linka bezpečí ]
Internetová aukce Děti dětem startuje již počtvrté

Sdružení Linka bezpečí zahájí 4. ročník dětské internetové aukce Děti dětem. Ta poběží na webové adrese http://aukce.linkabezpeci.cz/ v době od 3. do 24. 4. 2008. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat14.3.2008 - PRAHA [Máme otevřeno?, o. s.]
Zkuste to!!!

Nové internetové stránky www.zkusteto.cz, které se věnují zcela ojediněle tématu zaměstnávání lidí s mentálním postižením. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat12.3.2008 - BŘEZOVÁ [Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště]
Projekt jiného způsobu plnění povinné školní docházky

Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště nabízí propracovaný a fungující systém individuálního školního vzdělávání zdravotně znevýhodněných žáků (zejména podporu domácímu vzdělávání zdravotně znevýhodněných žáků), žáků nacházejících se s rodiči dlouhodobě v zahraničí, dětí v kočujících společenstvích (např. dětí zaměstnanců cirkusů, provozovatelů atrakcí), dalších žáků, kterým z různých důvodů vyhovuje individuální (nebo domácí) vzdělávání. Celý text ::internet, sociální oblast::
 

Vybrat8.2.2008 - BRNO [Instruktoři Brno ]
Sendvič – trochu jiná svačina

Neformální sdružení Instruktoři Brno ve spolupráci s brněnským turistickým oddílem mládeže Kassiopeia pořádá dne 1. března 2008 od 15 do 20 hodin již pátý ročník týmové internetové hry Sendvič. Sendvič je lahodnou směsí šifer, hádanek a rébusů všeho druhu, která pořádně provětrá Vaše mozkové závity. Ale pozor, při hře nejde jen o schopnost logicky uvažovat a luštit šifry. Právě tak záleží na všeobecném rozhledu, schopnost vyhledávat informace a efektivně spolupracovat v týmu. Zaregistrovat svůj tým můžete již nyní na webových stránkách http://sendvic.gdi.cz. Registrace bude uzavřena 22. února 2008. Kousnete si? Celý text ::internet::
 

Vybrat7.2.2008 - PRAHA [Linka bezpečí Online]
Pozvánka na TK - Den pro bezpečnější internet

Dovolujeme si vás pozvat na tiskovou konferenci konanou u příležitosti Mezinárodního dne bezpečnějšího internetu - evropského programu Safer Internet Plus, která se uskuteční v úterý 12. února 2008 ve 14:00 Náměstí Hrdinů 3, Praha 4 (budova bývalého Centrotexu). Celý text ::internet::
 

Vybrat7.2.2008 - PRAHA [BMI sdružení]
Junior Internet před uzávěrkou

Téměř 200 přihlášek došlo zatím do soutěží Junior Internetu. Mladí tvůrci webových stránek, internetových projektů, designů, grafických návrhů a textů mohou přihlásit své práce už jen do 15. února. Pouze v kategoriích JuniorErb a JuniorMobil, o které se v 9. ročníku projektu Junior Internet rozšířila škála soutěží, byla uzávěrka prodloužena do 29. února. Celý text ::internet::
 

Vybrat5.2.2008 - Praha [Národní vzdělávací fond, o.p.s.]
Webová stránka Fondu pro podporu výzkumu spuštěna

4. února byla pro zainteresovanou veřejnost spuštěna webová stránka Fondu pro podporu výzkumu. K dispozici jsou základní informace o Fondu a po zaregistrování i možnost vyplnění formulářů "Project Idea" a "Partnership Offer", diskuze a kladení otázek Zprostředkovateli. Celý text ::internet, životní prostředí, sociální oblast, kultura::
 

Vybrat4.2.2008 - PRAHA [Pečující on-line]
Lidem, kteří se starají o blízké, pomáhá Pečující on-line

Informační webový portál Pečující on-line má novou podobu! Stránky, které pomáhají neprofesionálním pečovatelům, jsou inovovány a nabízejí mnoho užitečných informací. Možnost podělit se o své vlastní zkušenosti nabízí nová rubrika Vaše příběhy, kde jsou očekávány příspěvky od všech, kteří mají zkušenost s péčí o staršího dlouhodobě nemocného člověka. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat21.1.2008 - PRAHA [Pečující on-line]
Lidem, kteří se starají o blízké, pomáhá Pečující on-line

Informační webový portál Pečující on-line má novou podobu! Stránky, které pomáhají neprofesionálním pečovatelům, jsou inovovány a nabízejí mnoho užitečných informací. Možnost podělit se o své vlastní zkušenosti nabízí nová rubrika Vaše příběhy, kde jsou očekávány příspěvky od všech, kteří mají zkušenost s péčí o staršího dlouhodobě nemocného člověka. Celý text ::sociální oblast, lidská práva, internet::
 

Vybrat21.1.2008 - BRNO [Trast pro ekonomiku a společnost]
EnergyBulletin.CZ: Nový internetový bulletin o ropném zlomu

Trast pro ekonomiku a společnost spustil nové internetové stránky, jejichž cílem je informovat českou a slovenskou veřejnost o otázkách spojených s ropným zlomem Celý text ::životní prostředí, internet::
 

Vybrat13.11.2007 - PRAHA [BMI sdružení]
Vyhlášena literární soutěž Internet a můj handicap

Co znamená internet pro lidi se zdravotním postižením, jak ovlivňuje či může ovlivnit jejich život? Odpovědi na tyto otázky by měla přinést literární soutěž Internet a můj handicap, kterou již počtvrté vyhlásila sdružení BMI, AISO a Křižovatka.cz. Vítězům budou předány ceny na konferenci INSPO 2008 – Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami, která se uskuteční v sobotu 8. března 2008 v Kongresovém centru Praha. Celý text ::internet, sociální oblast::
 

Vybrat8.11.2007 - DOBRÁ VODA [Český západ o.s.]
Webové stránky Českého západu byly oceněny v soutěži Být vidět

Občanské sdružení Český západ působící v romské komunitě v Dobré Vodě u Toužimi se v celostátní soutěži Být vidět umístilo se svými webovými stránkami na třetím místě. Porota ocenila hlavně přehlednost prezentace sdružení a aktuálnost informací. Soutěž, jejímž cílem je neziskovým organizacím nabídnout vzájemné srovnání a ukázat nové trendy ve způsobech jejich prezentace, vyhlašuje každoročně občanské sdružení AGNES z Prahy ve třech kategoriích – výroční zpráva, webové stránky a fotopříběh. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 15 | Další

Nenašli jste tiskovou zprávu? Vyhledejte jí v archívu tiskových zpráv!

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz