Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Berlínská energetická agentura společně s Evropskou komisí pojedenácté oceňuje nejlepší energetické služby v Evropě

30.11.2018
Praha, Berlín [BEA, ENVIROS, guarantEE]
Autor: Zuzana Lhotáková, tel: 601383688

Efektivní využívání energie je důležitým předpokladem úspěchu energetické revoluce a dosažení cílů v oblasti ochrany klimatu v Evropě. Společnosti, které poskytují, podporují a provádějí kvalitní energetické služby, jsou pro úspěšné dosahování energetické účinnosti klíčové. Na počest evropských favoritů v oblasti energetické účinnosti udělí Evropská iniciativa pro energetické služby pojedenácté “Evropskou cenu za energetické služby” (EESA).
Cena bude udělena ve třech kategoriích. Kategorie Nejlepší propagátor energetických služeb vyznamenává aktivní facilitátory na trhu, kteří úspěšně přispěli k širšímu využívání energetických služeb v Evropě. Firmy energetických služeb (ESCO) budou oceněny v kategorii Nejlepší poskytovatel energetických služeb v případě, že se jim podařilo pozitivně ovlivnit trh zavedením nových produktů a svou připraveností převzít na sebe rizika na rozvíjejícím se trhu. V kategorii Nejlepší projekt poskytování energetických služeb cenu získají až tři význačné projekty. Důraz bude kladen na projekty šetrné k životnímu prostředí, inovativní a vytvořené na míru.
BEA, koordinátor projektu EU "guarantEE”, přijímá přihlášky až do 15. ledna 2019. Přihlášky je možné stáhnout na webové stránce projektu “guarantEE”: www.guarantee-project.eu nebo kontaktovat českého partnera ENVIROS k asistenci při podání přihlášky a dalším informacím.
Porota mezinárodních odborníků vybere vítěze. Ceny budou vítězům předány na slavnostním ceremoniálu v Bruselu začátkem roku 2019.
EESA je udělována v rámci projektu “guarantEE” financovaného z Horizon 2020. V průběhu tohoto projektu 13 zkušených partnerů z různých evropských zemí vytváří inovativní obchodní a finanční modely pro energeticky úsporné projekty firem ESCO ve
veřejných a soukromých zařízeních s cílem přispět nejen k dosahování vyšší energetické účinnosti budov, ale také k ochraně klimatu. Projekt se zaměřuje na vybrané cílové skupiny v sektoru nemovitostí, které oslovuje formou workshopů a propagačních kampaní, od poradců EPC a majitelů budov až po energetické poradce. Další informace o projektu guarantEE získáte na adrese: www.guarantee-project.eu.
Českým partnerem projektu guarantEE je ENVIROS, s.r.o. přední poradenská firma s více jak dvacetiletou tradicí v oblasti energetiky a životního prostředí.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz