Sportovci s mentálním postižením soutěžili ve Zlíně

25.5.2004
ZLÍN [Naděje]
Autor: Ludmila Vavrečková, tel: 577 006 821

Mistrovství České republiky ve stolním tenise pro jižní Moravu pořádané Českým svazem mentálně postižených sportovců – sportovním klubem Berani Naděje Zlín se zúčastnilo 69 sportovců z 16 sportovních klubů. Turnaj probíhal již podruhé v moderní sportovní hale, která má ideální podmínky jak pro sportovce, tak pro organizátory turnaje. Všem účastníkům byl zajištěn oběd i pitný režim v krásné restauraci přímo v místě sportoviště.

Hrálo se na osmi stolech ve čtyřech kategoriích a to: Muži A, muži B, ženy a hoši. Klub Berani Naděje Zlín byl tentokrát velmi úspěšný, neboť náš Bedřich Bulava získal první místo v kategorii muži A a kromě krásného poháru, medaile a ceny získal postup na Mistrovství ČR, které bude probíhat na podzim v Hradci Králové. Také ve skupině muži B jsme měli svého favorita Michala Rudolfa, kterému se podařilo získat první místo. V ženách se naše Eva Svobodová umístila na pěkném druhém místě a Pavla Hlavinková na místě čtvrtém. Vše probíhalo v klidné sportovní atmosféře, na hráčích bylo vidět nadšení a radost ze hry.
(připravila Martina Kadlecová)

Reference: Ludmila Vavrečková, ředitelka pobočky, tel. 577 006 821, e-mail ludmila.vavreckova@nadeje.cz.

Copyright © 2003 Naděje, občanské sdružení, Varšavská 37, 120 00 Praha 2,
telefon: 222 521 110, fax: 222 521 115, e-mail: nadeje@nadeje.cz , další informace: www.nadeje.cz (stránka obsahuje také poslední výroční zprávu). Zpravodajství Naděje je volně šiřitelné.

Naděje je založena jako občanské sdružení. Cílem je vybudování a provozování sítě služeb lidem v nouzi na křesťanských principech. Ve svých zařízeních i mimo ně poskytuje Naděje jako svou hlavní činnost pomoc duchovní, morální, sociální, zdravotní, lékařskou, hygienickou, stravovací, ubytovací, hmotnou, právní, poradenskou, osvětovou, vzdělávací, výchovnou, apod., včetně doplňkových služeb. Své služby zaměřuje zejména na lidi osamělé, zdravotně postižené, společensky vyloučené nebo jinak znevýhodněné. (Stanovy Naděje)

Zpravodajství Naděje je informačním prostředkem Naděje, občanského sdružení, se sídlem v Praze 2, Varšavská 37, IČO 00570931, založena 21. 8. 1990. Zprávy připravuje Ilja Hradecký.

O bezplatné zasílání e-mailem lze požádat na adrese nadeje@nadeje.cz .