Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > 
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

 Veřejná prospěšnost  

Základní teze veřejné prospěšnosti

22. 2. 2005
Josef Štogr -


Teze 1
Obecná nebo veřejná prospěšnost je pojem spojený s jednáním, které je otevřeno do budoucnosti. Prokazatelně existuje obor jednání, které se nedá uzavřít do nějakého jasně daného užitkového rámce: není možné zjednodušit výsledky daného jednání na individuální přínos. Můžeme uvažovat celý obor jednání a v něm dvě množiny. Jednu, která zahrnuje jednání účelová, naplňuje se a zcela vyčerpává v jasně daném oboru cílů, ta nás nezajímá. Týká se jen osoby samé a jejího vlastního prospěchu. A pak jsou jednání jiná, která se nedají takto definitivně zařadit a vymezit směrem k cílům. Nás zajímají otázky zda, jak, kdy a proč posuzovat „prospěšnost“ v té druhé skupiny jednání, jednání otevřeného vzhledem k cílům, jednání vedeného vzájemností.

Teze 2
Slova veřejná prospěšnost a obecná prospěšnost se užívají víceméně jako synonyma, slova „veřejnost“ a „obec“ se používají v mnoha evropských jazycích odvozeně od latinského základu a tedy v široké škále od „publicus“ (obecní, státní, veřejný, úřední), „communio“ (společenství, obec, vzájemnost, veřejnost - i ve smyslu veřejný zájem!) a „civitas“ (občanstvo, obec, město, stát). Samozřejmě se v různých řečech vytvořil jistý (a rozdílný) úzus v jejich užívání, rozdílné akcenty. U nás se veřejná prospěšnost používá jako obecná charakteristika jednání, které má společenský dopad. Veřejná prospěšnost je zpravidla hodnocena či rozhodována pro každý konkrétní případ, pouze pokud je nutné rozhodnout např. o zásazích do práv třetích osob apod. V konkrétních případech vzniká spor o to, zda je či není veřejně prospěšná ta nebo ona liniová stavba apod. a existují právní mechanismy k rozhodnutí tohoto sporu.

Teze 3
Přitom se předpokládá, že stát rozhoduje ve sporu (určuje, co je veřejně prospěšné) v případech, kdy je třeba, aby rozhodnutí padlo v reálném čase. Původní, nezjednodušitelná situace (na kterou mohou být různé názory) se v rámci aktuální shody rozhodne danou procedurou a na základě daných vstupů, které vycházejí ze zadání vyplývajících z obecně akceptovaných veřejných politik. Aby bylo dosaženo řešení v čase, zajistí exekutiva na základě zákona konkrétní rozhodnutí, které upřednostní názor (a práva) jedné strany nad názorem (a právy) strany druhé. K tomu, aby takový mechanismus byl spuštěn, ale musí existovat stav, ve kterém průkazně nedošlo k dohodě mezi aktéry v této věci. V tomto smyslu je veřejná prospěšnost vždy vztažena ke konkrétní kauze, která zasahuje do cizích práv.

Teze 4
Zavádět zákonem úpravu, která by obecně klasifikovala všechna potenciální jednání z pohledu veřejné prospěšnosti znamená vytvářet v našem právu novotvar a zároveň je to nekorektní. Nikdo nemá právo posuzovat jednání druhých, pokud takové jednání není zásahem do cizích práv nebo sporem o práva. Zákon, který by takovou úpravu formuloval, by byl minimálně v napětí s ústavním principem svobodného jednání. Ústava předpokládá svobodné jednání svobodných občanů, kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku. Pokud by někdo zavedl zákonnou normou možnost hodnotit veřejnou prospěšnost jednání občanů, omezuje tím bezdůvodně jejich svobodu.

Teze 5
Existuje oprávněná obava, že současnou situaci (kdy jsou výhody zákona o dani z příjmů vázány na typ právnické osoby) některá formálně vzniklá občanská sdružení zneužívají. Ty neziskové organizace, které nepochybují o své veřejné prospěšnosti, mohou podlehnout dojmu, že by pro ně bylo výhodnější oddělit „příživníky“ od společného krajíce. Než se však bude konstruovat nový, efektivnější systém, než se začne škrtat v daňových zákonech, je třeba zvážit, jestli alternativy, které se nabízejí, nepřináší více škod a problémů než současný stav (včetně nekontrolovatelných byrokratických procedur nabízejících se ke zneužití nejen ekonomickému, ale i politickému).

Teze 6
Neziskové organizace, ale i neformální sdružení bez právní subjektivity a jednotlivci, vykonávají celou škálu činností, o nichž nemá nikdo právo pochybovat, zda jsou veřejně prospěšná. Moderní společenská praxe používá slova jako „sociální kapitál“, mezisektorová spolupráce, nositelé společenské dynamiky apod. k označení základních vlastností aktivit (jednání) těchto subjektů: jsou přínosem, znamenají společenskou hodnotu. Vymezit zákonem jako „veřejně prospěšné“ jen část z tohoto jednání by znamenalo, že bude nutné vytvořit jiný pojem pro taková jednání, která jsou nesporně společensky přínosná a jsou sociálně hodnotná atd. a přitom nejsou „veřejně prospěšná“ podle zákona. Takový stav by byl absurdní.

Teze 7
Je třeba diskutovat o tom, co je skutečný problém: jak zajistit, aby byly vytvořeny „citlivější“ a spravedlivější mechanismy, které by umožňovaly státu rozhodovat, které subjekty mají být různými způsoby zvýhodňovány a podporovány. Ne si nechat vnutit manipulativní myšlenku, že jedinou reálnou variantou je hledat hranici mezi veřejnou a vzájemnou prospěšností.

Závěr:
Vymezovat zákonem hranici mezi vzájemně prospěšným a veřejně prospěšným jednáním je z mnoha ohledů systémově chybné a kulturně nepodložené. Je podobně proti duchu moderní demokracie jako zákonem stanovovat hranici mezi soukromým a veřejným jednáním.

(Text byl zaslán jako příspěvek do diskuse na mailing-listu obcansky-zakonik-l@list.ecn.cz dne 23.11.2004; byl součástí sborníku s podkladovými materiály pro seminář o veřejné prospěšnosti konaný v prosinci 2004.) Josef Štogr

JAK JDE AUKRO A PAYU PŘES MRTVOLY? - 30. 1. 2016 - Jaroslav Kvasnička


ČERNÍ KONĚ Aukro a PayU LŽOU,KRADOU,VRAŽDÍ A BÍLÍ KONĚ ZÁKAZNÍCI TO ODNÁŠÍ"
Veřejná skupina
PŘIDAT ČLENY

Zadejte jméno nebo e-mailovou adresu...
Počet členů: 94
ČLENOVÉ
Pozvat e-mailem
POPIS
Upravit
POPIS
AUKRO.CZ JE AUTOMATICKÝ SYSTÉM PAYU,KTERÝ SICE LIDÉ ZLODĚJI
OVLÁDAJÍ,ALE VE FINÁLE JSOU TO STROJE A POČÍTAČOVÝ SYSTÉM
ÚMYSLNĚ,ÚKLADNĚ PŘEDEM PROMYŠLENĚ NAPROGRAMOVANÝ
JAKO ZAKÁZANÉ KVÍZOMATY JDOUCÍ PŘES MNOHAČETNÉ MRTVOLY
SVÝCH NESVÉPRÁVNÝCH OBĚTÍ A TAK SE STÁVÁ,ŽE SE
NEDOMLUVÍTE ROZUMĚ S CITEM S ČLOVĚKEM
KUPCEM,PRODEJCEM,ZÁKAZNÍKEM A ANI KDYBY BYL KONEC
SVĚTA!JDOU SVINĚ A HAJZLOVÉ NATVRDO PŘES MRTVOLY A NEJLÍP
OKRÁST A NAHÁZET DO HROMADNÝCH HROBŮ VŠECHNY KDO JIM
NALETÍ NA JEJICH STÁTEM ČESKÁ SVIŇA REPUBLIKA POTLAČOVANĚ
PODPOROVANÝ K RADOSTI DPH A VLASTNĚ VLÁDA ČR CHCE
OKRÁST A ZABÍT VŠECHNY OBČANY ČR VČETNĚ VŠECH VEŠKERÝCH
PRÁV A SVOBOD.KRIMINÁLNÍ POLITIKA ČR A JEJÍ VÝCHOVA ČESKÉ
KRIMINÁLNÍ SPOLEČNOSTI.KAM SE HRABOU BÉČKOVÉ AMERICKÉ
THRILLERY?DO PRDELE.JSOU TO ČERNÍ KONĚ,KTERÉ NAPŘ.
ZNEUŽÍVÁ I PČR ATD. JAK SE JIM TO HODÍ A ZABAVUJÍ SE
NEVYHOVUJÍCÍCH OSOB A STÁT SI UDĚLÁ ČÁRKU ZABILI JSME A
KONTA V ZAHRANIČÍ NÁM PRASKAJÍ VE ŠVECH A MNOU SI SVÉ
KRVAVÉ MRZSKÉ RUCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
TAG:
Upravit
TAG:
Policejní násilí
VYTVOŘTE NOVÉ SKUPINY
Vytvořit skupinu
Díky skupinám je teď sdílení s přáteli, rodinou a členy týmu snazší než dosud.
NEDÁVNÉ FOTKY VE SKUPINĚZobrazit všechny
Fotka uživatele Jaroslav Kvasnicka.
NAVRHOVANÉ SKUPINYZobrazit vše
Fotka uživatele Antoine Hebben.


Daniel Craig- James Bond 007
Přátelé (7) · Členové (6.754)
Přidat se
Fotka uživatele Rudolf Wolf Wegmann.


KITT Knight Rider Club
Přátelé (28) · Členové (333)
Přidat se
Fotka uživatele Jiří Vinduška.
Knight Rider Czech Republic
Přátelé (25) · Členové (195)
Přidat se
LIDÉ, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTEZobrazit všechny
LIDÉ, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁTE

Paige Bownmaker
1 společný přítel
Přidat do přátel

Violette Williams (Barns)
Přidat do přátel

Gustavo Ferreira Garcia
Společní přátelé: 7
Přidat do přátel

Tinashe Sekhaolelo
Společní přátelé: 4
Přidat do přátel

Jára Jaroušek Herych
1 společný přítel
Přidat do přátel

DaniSundanis
1 společný přítel
Přidat do přátel
Čeština · Soukromí · Podmínky použití · Soubory cookie · Reklamy · Volby reklamy ·
Další
Facebook © 2016

PříspěvekFotka/videoVytvořit anketuSoubor
Napište něco...

PŘIPNUTÝ PŘÍSPĚVEK
Vybrané příspěvky

Jaroslav Kvasnicka
2 min
http://app.smarth5t7.eu/…/e23f3230-e4d8-11e3-b882-002590a1e… Aukro zavinilo můj infarkt myokardu tím,že mne okradla o jediný náš rodinný vánoční loňský dárek a i o peníze.Je to nebezpečná podvodnická firma s PayU sobě a svému okolí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ,,ZLODĚJSKOZABÍJÁCKÁ ORGANIZACE V REŽIJI PČR TO JE!"

Ženy mají infarkt častěji než muži! Příznaky jsou jiné, tak je přechází
Infarkt častěji postihuje ženy, než muže, uvedla americká kardiologická asociace. Primární symptom (bolest na prsou) je stejný pro obě pohlaví, sekundární…
TN.NOVA.CZ
To se mi líbíKomentářSdílet
Vybrané příspěvky
NEDÁVNÁ AKTIVITA

Jaroslav Kvasnicka
28 leden v 15:45
DOBRÝ DEN PROSÍM VÁS NEFUNGUJE MI MÁ SKUPINA:,,JAK JDE AUKRO PŘES MRTVOLY".JDE O TO,ABY TĚMTO PODVODNÍKŮM UŽ NIKDO JAKO JÁ NENALETĚL.ONI MNE PODVEDLI A JE NUTNÉ,ABY O TOM VEŘEJNOST VĚDĚLA.POKUD MNE,NEBO TUTO SKUPINU NAHLÁSIL,TAK SE ZLOBÍ ZA PRAVDU O SOBĚ.TAKOVÉ POCHYBNÉ OSOBY PROSÍM IGNORUJTE DOKUD SI JE SAMI NEPROVĚŘÍTE A OBNOVTE MI OKAMŽITĚ TUTO SKUPINU.DĚKUJI.Jaroslav Jaroslav Kvasnicka
To se mi líbíKomentářSdílet
Viděl to 1 člověk
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
28 leden v 14:29

C.C CATCH- Heaven and Hell(clip)
C.C CATCH-Heaven and hell Heaven can be cold Baby, baby, when you lose control Everybody needs someone to love Be carefull in the nights He can't hurt you mo...
YOUTUBE.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 2 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
26 leden v 20:36

Utajený převoz na jinou patologii! Pochybnosti kolem úmrtí?
Smrt europoslance Miloslava Ransdorfa možná obcházejí pochybnosti! Podle neoficiálních informací TN.cz bylo Ransdorfovo tělo převezeno k pitvě na Ústav…
TN.NOVA.CZ
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 3 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
26 leden v 20:30

Nezletilý uprchlík je podezřelý z vraždy! Měl ubodat 22letou ženu
Švédská policie zadržela nezletilého uprchlíka, podezírá ho z vraždy. V azylovém centru v Mölndalu měl ubodat dvaadvacetiletou sociální pracovnici. Informovala…
TN.NOVA.CZ
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 3 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel(a) fotku uživatele Abdullah Özel.
26 leden v 9:25
Fotka uživatele Abdullah Özel.
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 3 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
19 leden v 9:57
ıllıllı zαнєєя αнмє∂ (fαиѕ ) ıllıllı
Členové (996.137)
Fotka uživatele Fariya Tabassam.
Přidal(a) se
Milen Stoqnov Bombata
Eva Müller
Nevena Borisova
Nuscha Kyurkchieva
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel svoji událost.
17 leden v 14:31

27
DUB.
https://www.facebook.com/events/506409582795357/?ref=51&source=1
po 0:00 · Bohnický Hřbitov Bláznů · Praha
Uživatel Slávek Kvasnycka a další (3) se zúčastnili
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
16 leden v 15:03
Má hymna.Tak bacha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Snap - The power
Snap - The power
YOUTUBE.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
16 leden v 14:42
MARKETINKOVÁ STRATEGIE PayU a AukroShop

VIDEO Drsný vzkaz uprchlíkům po sexuálních útocích na ženy: Pokud nechceš mašírovat zpátky žrát...
Herec Jiří Maryško pravidelně glosuje na webové televizi Stream.cz souhrn aktuálních zpráv.…
PARLAMENTNILISTY.CZ
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel svůj příspěvek.
16 leden v 14:33

Jaroslav Kvasnicka připnul(a) pin na nástěnku v aplikaci Pinterest.
16 leden v 13:50 ·
Pinterest

Seasonal and Holiday Whatnot
If this isn't a good argument to stay off the naughty list, I don't know what is...
PINTEREST
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel svůj příspěvek.
16 leden v 14:33

Jaroslav Kvasnicka připnul(a) pin na nástěnku v aplikaci Pinterest.
16 leden v 13:51 ·
Pinterest

DARK Fantasy
THE RAKE? It looks real which freaks me out.
PINTEREST
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel svůj příspěvek.
16 leden v 3:44
Móda.aukro
Aukro a Zakaznikum.cz a PayU

Jaroslav Kvasnicka připnul(a) pin na nástěnku v aplikaci Pinterest.
16 leden v 1:45 ·
Pinterest

,,ALLAHU AKHBAR 16. - 26.6.2016"
7fNAuWuD.jpeg (400×356)
PINTEREST
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel(a) fotku uživatele Frank ziggy.
16 leden v 1:54
ZÁKAZNÍK Aukro = TATRMAN:
Fotka uživatele Frank ziggy.
Frank ziggy
9. srpen 2012
native ghost, robot pirate... in my crystal ship, makin' waves in an infinite timeless sea

To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
16 leden v 1:08
JÁ BYL ZNÁSILNĚN BRUTÁLNĚ PODVODNOU FIRMOU Aukro A PayU ,KTEŘÍ MNE OBELHALI,DVOJNÁSOBNĚ OKRADLI A JSOU NA MĚ NAJATÍ COBY NÁJEMNÍ VRAZI SVĚTE DIV SE,ALE PRO PČR ,ABY MĚLI POLICIE IVANČICE MŮJ DŮM NA SVOU NOVOU POLICEJNÍ SLUŽEBNU.A TENTO ODKAZ JE STEJNÝ JAKO VŠECHNY TŘI JMENOVANÉ MAFIE.

Komentář k migrační krizi
Stále dostáváme dotazy, proč se nevyjádříme o "hordách afrických migrantů znásilňujících ženy, kteří chtějí ovládnout Evropu." Tady je odpověď. Komentáře byl...
YOUTUBE.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 4 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
15 leden v 11:00

Rybičky48 feat. Pekař & Jimmy Vošoust - Léto (Paf Summer Bounce Mix)
Letní Paf Music bounce mix na bombovej hot summer hit od Rybiček48 roku 2015 "Léto".…
YOUTUBE.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 20:46
https://www.facebook.com/pages/Babybox/107016646000702?ref=ts&fref=ts NÁVRH PRO AUKRO ABY SI ZŘÍDILI SVÉ VLASTNÍ SOUKROMMÉ BABYBOXY A MŮŽOU PRODÁVAT NA AUKRU.CZ ROVNOU NÁHRADNÍ LIDSKÉ DĚTSKÉ ORGÁNY JAKO TO TYTO PRODÁVAJÍ LIDSKÝMI MACHINACEMI ČEŠTÍ POLITIČTÍ ČINITELÉ PRO SVÉ ZAHRANIČNÍ POLITICKÉ ČINITELE PRO JEJICH DĚTI A DĚTI PRÁVĚ TĚCH SVÝCH PARTNERŮ POLIT BYRA.TUDÍŽ OKRÁDAJÍ I K TOMUTO ÚČELU BEZHLAVĚ CELÉ VŠECHNY ČESKÉ RODINY MĚSÍČNĚ O 200% PENNĚZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Babybox
Zájem
Babybox
Tato stránka se mi líbí
To se mi líbí (508)
Mluví o tom (10)
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 6 lidí
To se líbí uživateli Flavio Matos.
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 20:22
Zákazník Aukra a jedovatého hada PayU:

Shocking footage about life and afterlife | Deeni Waqiat
DEENI-WAQIAT.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 18:00
Alumíniovej klíček §

ALUMINIUM GRINDER CHROME HANDLE TRENDZ
HERB ALUMINIUM MILL GRINDER WITH FLASH 5 PART IN BLUE COLOR WITH CHROME HANDLE BY TRENDZ...
PINTEREST.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 17:58
Aukro PayU

Maxfashion Pieces Magnetic Crowned Grinder
Because package send out from Hong Kong it may be 3-4 weeks arrival in UK. Please be patient. Thank you for your waiting and understanding....
PINTEREST.COM
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 13:37
Slávek Kvasnycka přidal(a) příspěvek ve skupině ,,JAK JDE AUKRO PŘES MRTVOLY!".
Slávek Kvasnycka...
Zobrazit více

Programma per fare video e creare slideshow - Kizoa
Kizoa programma gratuito: Programma per fare video e creare slideshow con foto e video, creare collage animati e fotomontaggi! Invia le tue…
KIZOA.IT
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka SKUPINA UŽ NEEXISTUJE,PROTOŽE ZA PRAVDU SE KAŽDÝ/Á ZLOBÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emotikona unsure Václav Klaus mladší JE VEDOUCÍ VŠECH ÚCHYLŮ A DEVIANTŮ V ČR AUKRA A PAYU VČETNĚ.§
To se mi líbí · Odpovědět · 14 leden v 17:16
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka sdílel(a) příspěvek uživatele Iwan Dhani Ardika.
14 leden v 17:09
KDYŽ NEZAKROČÍ NAPŘ. URNA Rokycany NA PRAŽSKÉM HRADĚ VELEVLASTIZRÁDCOVSKÉM BUNKRU TAK TOHLE BUDE AUKRO DRAŽIT S PAYU,KTERÉ VÁS OKRADE NAPŘED O DÍTĚ HNED PONĚVADŽ SI MAMINKY NEBUDOU MOCI DOVOLIT POROD V PORODNICÍCH.VLÁDA ČR JE ZABÍJÁCKOU POLITIKOU UŽ TAK NATOLIK ZKAŽENÁ,ŽE JÍ JE UŽ VŠECHNO JEDNO JDOUCÍ SI ZA SVÝMI ZATRACENÝMI ZISKY:
Fotka uživatele Iwan Dhani Ardika.
Iwan Dhani Ardika s uživatelem Putra Jomby Setiasllu a dalšími (72).
22. prosinec 2015
Sahabat yang sedang online sempatkanlah menulis "Aamiin" dikomentar.
.
Semoga kelak kita bisa bersama-sama dengan bayi yang terbuang ini di dalam Syurga-Nya, #Aamiin.

Zobrazit překlad
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 5 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 11:22
Naše infolinka +420 778 085 598 Po - Pá: 8:00 - 16:00 nebo AC-shop@seznam.cz
SUPER AKCE !
DVD/VHS rekordér s možností přehrávání VHS na DVD
FUNAI / MEDION
Původní cena: 15 420 Kč...
Pokračování
Seznam E-mail – Login
LOGIN.SZN.CZ
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Zobrazit 1 další komentář
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka DODNES NEMÁM ANI NÁŠ JEDINÝ VÁNOČNÍ DÁREK A ANI PENÍZE.A MÍSTO TOHO POKUS O MOU POLICEJNĚPSYCHIATRICKOU VRAŽDU MÉ OSOBY A DÁLE SE AUKRO A PAYU JEJICH ZLODĚJI PŘEHMÁTLI KDYŽ VYKRADLI BARÁK PŘES DVA BARÁKY A TO PANA KALIŠE Z IVANČIC KDE V IVANČICÍCH DŘÍVE NAFASOVALI ZBOŽÍ VRAŽDOU OLOUPENÍ VOZÍČKÁŘE O STAROŽITNOSTI.STŘEZTE SE ZLÉ SVINĚ AUKRA A SMRDUTÉHO SKUNKA PAYU PROFESIONÁLNÍCH ČESKÝCH STÁTNÍCH PODVODNICKÝCH MAFIÁNŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
To se mi líbí · Odpovědět · 14 leden v 11:36 · Upraveno
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka 1. celý Váš nákup a doprava
2. způsob platby
3. údaje o přepravě
Váš košík doprava a platba souhrn
FUNAI DVD/VHS REKORDÉR Hi-Fi FULL-HD HDMI USB VCR
1 položka 5 499,00 Kč
Balík Na poštu (platba předem)
změnit 99,00 Kč
To se mi líbí · Odpovědět · 14 leden v 11:33
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka Jaroslav Kvasnička (margael@seznam.cz)
(bez předmětu)
Dnes 11. 12. 2015, 6:22:03
Komu: Aukro cz
To se mi líbí · Odpovědět · 14 leden v 11:35
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 10:41
https://www.facebook.com/profile.php…
Úřad Vlády České Republiky.Zločinecká Organizace Nejbrutálnějších Surovců!
Členové (7)
Fotka uživatele Jaroslav Kvasnicka.
Přidal(a) se
Tímea Kinga
Milan Krátké Šanda
Robert Šmuk
Slávek Kvasnycka
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka https://www.facebook.com/findgroups?page_id=802172533245599
To se mi líbí · Odpovědět · 14 leden v 11:17
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka
14 leden v 10:24
https://www.facebook.com/groups/1535577903408585/
ČERNÍ KONĚ Aukro a PayU LŽOU,KRADOU,VRAŽDÍ A BÍLÍ KONĚ ZÁKAZNÍCI TO ODNÁŠÍ"
Členové (94)
Fotka uživatele Jaroslav Kvasnicka.
Přidal(a) se
Fernando Moral San Atilano
Vincenzo Forte
Flavio Matos
Slávek Kvasnycka
To se mi líbíKomentářSdílet
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka https://www.facebook.com/profile.php?id=331911950347561...
ČESKO = KONCENTRÁK
Členové (265)
Fotka uživatele Jaroslav Kvasnicka.
Přidal(a) se
Andrea Pagacova
Sandra Veselá
To se mi líbí · Odpovědět · Odebrat náhled · 14 leden v 10:40
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka změnil(a) tagy skupiny na Policejní násilí.
14 leden v 10:20
To se mi líbíKomentář
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka https://www.facebook.com/profile.php?id=464225923760933...
17.LISTOPADU 26 VÝROČÍ ČESKÉ STÁTNÍ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDY
Členové (88)
„PROTOŽE VLÁDA ČR A VLÁDA SR DĚLÁ ZE SLUŠNÝCH ŽEN A HOLČIČEK DĚVKY,PO KTERÝCH CHCE JEŠTĚ DPH.AŤ TO VIDÍ VŠICHNI A CELÉ POKOLENÍ.“
Přidal(a) se
Fernando Moral San Atilano
Flavio Matos
To se mi líbí · Odpovědět · Odebrat náhled · 14 leden v 10:40
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka aktualizoval(a) popis.
14 leden v 10:18
AUKRO.CZ JE AUTOMATICKÝ SYSTÉM PAYU,KTERÝ SICE LIDÉ ZLODĚJI
OVLÁDAJÍ,ALE VE FINÁLE JSOU TO STROJE A POČÍTAČOVÝ SYSTÉM
ÚMYSLNĚ,ÚKLADNĚ PŘEDEM PROMYŠLENĚ NAPROGRAMOVANÝ
JAKO ZAKÁZANÉ KVÍZOMATY JDOUCÍ PŘES MNOHAČETNÉ MRTVOLY
SVÝCH NESVÉPRÁVNÝCH OBĚTÍ A TAK SE STÁVÁ,ŽE SE...
Zobrazit více
To se mi líbíKomentář
Vidělo to 8 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka
Jaroslav Kvasnicka https://www.facebook.com/profile.php?id=752361604880812...
ČESKÝ POLICEJNÍ STÁT ANEB ČESKÁ STÁTNÍ PSYCHIATRICKÁ JATKA
Členové (552)
Fotka uživatele Jaroslav Kvasnicka.
Přidal(a) se
Stanislava Kocabova
Andrea Pagacova
To se mi líbí · Odpovědět · Odebrat náhled · 14 leden v 10:39
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

Jaroslav Kvasnicka vytvořil(a) skupinu.
14 leden v 10:15
To se mi líbíKomentář
Vidělo to 7 lidí
Komentáře
Jaroslav Kvasnicka

Napište komentář...
Vybrat soubor

V této skupině jsou Slávek Kvasnycka a další (93).
Flavio Matos
Vincenzo Forte
Melinda DiGeorge
Sussan Paschal
Kimberly Dawn Howe
Jan Heuts
Fernando Moral San Atilano
Fakher Yawanseha
Mark Townsend
Zobrazit všechny členy

ODPOVĚDĚT-
-

Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz