Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > komentáře
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Ekolist.cz buduje díky portálu HitHit prostor pro diskuzi o přírodě. Přispět může každý

15. 1. 2014 -, Ekolist.cz

Prostor pro svobodnou diskuzi o přírodě a životním prostředí chce vybudovat server Ekolist.cz pomocí portálu HitHit. Právě na něm aktuálně začala sbírka, která má umožnit vznik svobodného prostoru pro výměnu názorů na nejednoznačná témata. Za odměnu dostanou všichni dárci dárky - od krásných placek s motivem Ekolistu, přes vařečky z certifikovaného dřeva až po reklamní prostor na serveru.

Ekolist.cz je deník o životním prostředí s bohatou tradicí, který se věnuje tématům přírody a prostředí kolem nás. "Bohužel veřejný zájem na ochraně životního prostředí jen těžko získává peníze z veřejných zdrojů. Proto žádáme naše čtenáře o příspěvek, za nějž dostanou nejen prostor pro svobodnou diskuzi, ale i odměny," vysvětluje vznik sbírky na HitHitu šéfredaktor Ekolistu.cz Hugo Charvát.

Diskuse, které chce Ekolist.cz otevřít, budou dvou druhů. Jednak pod samotnými články, které budou moderované, aby se udržela slušnost výměny názorů. Druhý model počítá s diskuzemi s odborníky, kterým budou čtenáři moci klást dotazy. Ekolist.cz spolupracuje se zajímavými lidmi, kteří sice nejsou celostátními mediálními hvězdami, ale své věci rozumí.

Oba typy diskuze redakce serveru v minulosti vyzkoušela a ukázaly se jako velmi populární. "Ale za předpokladu péče moderátora a redaktora. Na ni nám došly peníze, inzerce nestačí a veřejné granty se nevypisují. Proto sháníme peníze na půl roční provoz diskusí," dodává Pavel Činčera, vydavatel Ekolistu.cz. Peníze tedy nejsou určeny primárně na technické řešení, ale na péči o jejich úroveň, shánění odborníků a propagaci diskuzí.

Přispět na diskuze o přírodě a životním prostředí může opravdu každý. Výše příspěvku i odměny najdete na portálu HitHit.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:

Související odkazy
Stránky Ekolistu

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz