Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Komunitní centrum na pražské Kampě oživí dětské kresby netopýrů

15. 10. 2018 - PRAHA [Econnect / Česká společnost pro ochranu netopýrů]

Nejen účastníci letošní výtvarné a literární soutěže, pořádané Českou společností pro ochranu netopýrů, ale i všichni ostatní zájemci jsou zváni na zajímavou akci na pražské Kampě. V domečku Salla Terrena, který je součástí místního Komunitního centra, se ve středu 17. října 2018 od 17:30 hod. uskuteční vernisáž výstavy dětských kreseb a maleb s názvem „Blízká setkání s netopýry“. Výtvory žáků z pražských mateřských a základních škol zde budou následně k vidění až do poloviny listopadu.
Součástí vernisáže bude slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění autorů vítězných děl. „V letošním roce využilo možnost umělecky vyjádřit své pocity a zážitky související s netopýry celkem 105 dětí z jedenácti pražských škol. Vybrat nejlepší díla nebylo vůbec jednoduché, rozhodli jsme se proto udělit kromě prvních tří míst v každé věkové kategorii také několik speciálních cen,“ říká Eva Cepáková z ČESON.
„Návštěvníci vernisáže se mohou těšit setkání s ochočenými handicapovanými netopýry, ale také povídání o životě těchto létajících savců a promítání filmu z dílny předních českých tvůrců. Za dobrého počasí se vydáme také na malou večerní vycházku s ultrazvukovým detektorem po Kampě a budeme sledovat netopýry, kteří v parku loví hmyz,“ doplňuje Cepáková.
Soutěž a výstava jsou realizovány v rámci projektu podpořeného Hlavním městem Prahou. Výstava je organizována ve spolupráci s Komunitním centrem Kampa.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz