Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Připravte se na Letní provoz

5. 6. 2002 - PRAHA [Econnect]

Možná to znáte. Léto je v plném proudu, Praha nezvykle klidná a Vy máte strašnou chuť zajít si za kulturou. Pražský kulturní přehled však bohatou nabídkou neoplývá a tak nezbývá, než se opět vydat do kina nebo do hospody. Letos to ale bude jiné. Díky Letnímu provozu v divadle Alfréd ve dvoře si můžete parné léto zpestřit bohatou nabídkou nonverbálního divadla.

Občanské sdružení MOTUS pořádá od 10. července do 10. srpna v prostorách divadla Alfréd ve dvoře první letní přehlídku nonverbálního divadla. Během jednoho měsíce tak budete moci shlédnout na desítku představení mnoha žánrů. Půjde nejenom o nejúspěšnější premiéry uplynulé sezóny, ale i o zajímavá díla zahraničních hostů.

Jak říká Ridina Ahmedová z občanského sdružení MOTUS, jedná se o jedinečný projekt přístupný všem bez ohledu na národnost. "Představení neomezuje jazyková bariéra, a proto jsou přístupná širokému publiku, včetně zahraničních návštěvníků Prahy, kterým nabízí alternativu k běžným turistickým produkcím."

Přehlídka slibuje široký záběr přístupů k nonverbálnímu divadlu od komiksu, přes estrádu až k sólovým představením. Na své si přijdou milovníci pohybového, scénického, vizuálního a jiného divadla. Mezi vystupujícími umělci nebudou chybět například ani herci souboru Teatr Novogo Fronta či pohybová estráda Ko-cour v nastudování Petra Krušelnického, který v roce 1998 obdržel cenu Alfréda Radoka "Talent roku".

"Podobná přehlídka v dosavadním pražském kulturním letním programu chyběla a měla by se i v budoucnosti stát jeho nedílnou součástí," vyslovila své přání o budoucnosti přehlídky Ridina Ahmedová. Vstupenky na představení si můžete zakoupit v pokladně v Divadle v Celetné, Celetná 17, Praha 1, po-pá 9-19:30, so-ne 14-19:30.

Program přehlídky LETNÍ PROVOZ (.doc, 33,5 kB)


Martina Špejtková

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

Martina Špejtková

Redaktorka Econenctu pro oblast životního prostředí.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz