Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Fakulta lesnická a dřevařská ČZU nově nabídne studentům rozmanité možnosti pracovního uplatnění v zahraničí

25.2.2020
PRAHA [Česká zemědělská univerzita v Praze]
Autor: Jana Kašparová, tel: 703 182 901

Asociace národních parků Bulharska, Bulharská nadace pro biologickou rozmanitost, Bulharská lesnická univerzita, Aristotelova univerzita v Soluni či lovecké federace Makedonie a Thrákie a mnozí další. Veletrh pracovních příležitostí Fakulty lesnické a dřevařské (FLD) a Fakulty životního prostředí bude letos výjimečný. „Zaměříme se na uplatnění studentů v oblasti ochrany životního prostředí. Akce je součástí mezinárodního projektu Budoucí environmentalisté – spojení řízení evropského přírodního kapitálu s terénním výzkumem,“ vysvětlil projektový manažer projektu Martin Čabrada z FLD.
Veletrh se uskuteční ve čtvrtek 27. února od 10 do 15 hodin v budovách obou fakult. „Účelem akce je umožnit studentům setkat se se zástupci předních veřejných či soukromých zaměstnavatelů, neziskových organizací a evropských univerzit v oblasti lesnictví a ochrany životního prostředí s cílem zvýšit jejich šanci na uplatnitelnost v oblasti ochrany životního prostředí,“ popsal odborný garant projektu Jan Kašpar z FLD. Kromě zmiňovaných zahraničních zaměstnavatelů se veletrhu tradičně zúčastní také společnosti a organizace z České republiky. Srdečně na akci zveme!

Projekt Future Environmentalists se zaměřuje na inovace ve vysokoškolském vzdělávání prostřednictvím partnerství soukromého sektoru, neziskových organizací, vysokých škol a dalších zainteresovaných stran, jehož cílem je překlenout mezery mezi teorií a praxí. V rámci projektu vzniká unikátní on-line databáze studijních materiálů a dalších interaktivních pomůcek pro studenty tří evropských vysokých škol z ČR, Bulharska a Řecka se zaměřením na ochranu přírody. Projekt je financován v rámci programu „Erasmus+“ Evropské unie v rámci strategických partnerství KA2. Více informací o projektu lze získat na webových stránkách projektu Future Environmentalists: http://edu.parks.bg/en/home-en/.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz