Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

8. ročník soutěže „Jihočeská ratolest“ právě odstartoval, zapojit se můžete do 6. října

18.6.2019
České Budějovice [Energy Centre České Budějovice]
Autor: Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 325

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Od června do 6. října 2019 mají jihočeské obce, školy, neziskové organizace a studenti vysokých škol příležitost přihlásit své projekty zaměřené na ochranu životního prostředí do soutěže Jihočeská ratolest.

Krajská síť environmentálních center Krasec, z. s. vyhlašuje ve spolupráci s Jihočeským krajem soutěž Jihočeská ratolest již poosmé. V soutěži mohou být prezentovány informační, osvětové, výchovné a poradenské neinvestiční projekty s přímým dopadem na ochranu přírody, ukončené a minimálně zčásti realizované na území Jihočeského kraje v období
od 1. července 2017 do 30. září 2019.

Soutěžící subjekty budou rozděleny do třech kategorií (obce, školy, neziskové organizace), čtvrtá kategorie poskytne prostor jednotlivcům - studentům a absolventům jihočeských vysokých škol, kteří se ve svých bakalářských a diplomových pracích zaměřili na ochranu životního prostředí, aplikovanou ekologii, nebo environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu (EVVO) a kteří své práce obhájili právě ve výše uvedeném období.

Co říkají pravidla soutěže? Jeden subjekt může přihlásit nejvýše dva projekty, projekt, na kterém spolupracovalo více subjektů (např. škola a obec), lze přihlásit pouze do jedné soutěžní kategorie. U studentských projektů bude významným hodnotícím kritériem využitelnost výsledků v praxi, u všech skupin inovativnost a dlouhodobý přínos pro životní prostředí. Každá kategorie bude mít své vítěze (žádné poražené), kteří budou vyhlášeni a odměněni certifikátem, zajímavou finanční částkou a regionálními produkty v úterý 5. listopadu 2019. Podrobná pravidla soutěže spolu s přihlašovacím formulářem naleznete na adrese www.krasec.cz/jihoceska-ratolest.

Organizátorem soutěže je Krajská síť environmentálních center Krasec, z. s., která sdružuje 17 členských organizací jihočeského regionu zaměřujících se na ekologické poradenství a environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu a provozuje rozcestník šetrné turistiky na webových stránkách www.enviroskop.cz a volně stažitelné mobilní aplikace Enviroskop.


Kontakt pro dotazy:
Mgr. Ivana Hlinková, organizační garant soutěže, Krasec
tel: 777 03 03 25
krasec.ratolest@gmail.com

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz