Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

BRUSLEME V TOM SPOLEČNĚ aneb bruslení s programem 

31.1.2019
PRAHA [Portus Praha]
Autor: Dorota Šišková, tel: 773920989

Součástí programu bude krasobruslařské vystoupení školy SK Krasobruslení Sparta z.s. Na akci “Bruslení S CIHLOU” se představí děti různých věkových kategorií, které předvedou své závodní jízdy. Oddíl se se závodními dětmi pravidelně umisťuje na Mistrovství České republiky. Vyvrcholením večera bude charitativní hokejový zápas týmů Sklepovští sršáni a Františkánští lvi. Družstva jsou složeny z televizních sportovních moderátorů, novinářů a herců divadla Sklep. Za Františkánské lvi bude hrát sportovní moderátor Robert Záruba a jeho syn Viktor Záruba, Matěj Forman, režisér Jan Prušinovský, filmový producent Ondřej Zima, spisovatel Jan Novák, novinář Petr Skočdopole, žurnalista Marek Šálek a další osobnosti. Během večera se dále budou konat soutěže, společné bruslení a face-painting pro děti. Podvečerním bruslením vás budou provázet herec Tomáš Vaněk a moderátorka TV Prima Nicol Prosová.

Jak už z názvu benefiční sbírky AKCE CIHLA vyplývá, výtěžek z dvacátého ročníku bude využitý na dostavbu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM , na zakoupení vhodného objektu pro novou terapeutickou dílnu a na zakoupení chráněných bytů. Na místě mohou návštěvníci podpořit stavění objektů, které slouží lidem s mentálním postižením, příspěvkem do sbírkové kasičky, zakoupit si podepsané puky nebo benefiční cihly. V on-line předprodeji na webu AKCE CIHLA jsou také ke koupi dárkové vstupenky se zážitky. Zájemci si mohou koupit místo na střídačce či foto s celým týmem hokejistů, a tím více podpořit start letošní sbírkové kampaně.

Celostátní sbírka AKCE CIHLA tento rok slaví výročí. Již dvacet let podporuje díky finančním prostředkům od dárců lidi s mentálním postižením a pomáhá jim žít důstojný a plnohodnotný život. Do sbírky se zapojují firemní partneři a známé osobnosti jako je Simona Stašová, Jaroslav Svěcený a Tomáš Vaněk. Společné bruslení na bruslařském areálu Na Františku je také prostorem pro osobní setkání donátorů sbírky, organizátorů i klientů sociálních služeb. „Do sbírky se během dvaceti let zapojilo přes dvě stě šedesát tisíc dárců a náš tým doufá, že se na této akci budeme mít možnost poznat, poděkovat dárcům a najít i nové možnosti spolupráce a propojení“ dodává Gabriela Štěpánková, ředitelka organizace Portus Praha, která sbírku pořádá.DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz