Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Advent mezi loutkami v Chrudimi

15.11.2018
CHRUDIM [Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi]
Autor: Břetislav Oliva, tel: + 420 778 712 531

Stejně jako v uplynulých letech, připravilo i letos Muzeum loutkářských kultur pro své návštěvníky speciální adventní program pro navození té správné vánoční atmosféry. Malí i velcí se tak mohou těšit třeba na oblíbenou mikulášskou nadílku přímo v muzeu nebo vánočního Anděla splněných přání.

Muzejní advent zahájíme v neděli 2. prosince v 18 hodin, kdy navážeme na slavnostní rozsvěcení vánočního stromu na chrudimském Resselově náměstí a na arkádách Mydlářovského domu po roce přivítáme loutkového Anděla splněných přání, který bude až do Tří králů bdít nad všemi lidmi dobré vůle. Vstupné do muzea bude tento večer od 17 do 21 hodin zdarma, připraven je opět program pro děti a něco na zahřátí pro rodiče.
Již několik let patří 5. prosinec v Muzeu loutkářských kultur oslavě svátku svatého Mikuláše. I letos jsme pro děti a jejich rodiče od 15 hodin přichystali nadílku v „nebeské komnatě“ na půdě Mydlářovského domu a od 19 hodin pak i setkání s Mikulášem, andělem a čertem v herně muzea. Již v tuto chvíli je možné přihlásit se v MLK telefonicky nebo osobně a rezervovat si čas nadílky, který vám nejvíce vyhovuje.
Ve čtvrtek 13. prosince od 14 hodin je (nejen) pro dříve narozené připravena akce s klasickou hudbou a ochutnávkou vánočního cukroví. Kdo přinese k ochutnání svoje výrobky, bude stejně jako v loňském roce odměněn rodinnou vstupenkou do muzea. V neděli 16. prosince se pak v muzeu bude hrát tradiční loutkové pohádkové představení na vánoční téma. Tentokrát vystoupí s hrou nazvanou Radujme se, veselme se Divadlo u staré herečky.
Pro zpříjemnění adventní návštěvy MLK se po celý prosinec bude podávat kašpárkův vánoční punč, který bude ke každé zakoupené vstupence zdarma. Těšíme se, že si v předvánočním shonu najdete čas na malé zastavení a zklidnění ve společnosti loutek.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz