Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Konference Podnikání a rodina

29.6.2018
OLOMOUC [KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.]
Autor: Marek Chvátal, tel: 732194790

Tématem konference je „Podnikání a rodina“. Řečníky jsou podnikatelé s desítkami let zkušeností s budováním svých firem a také s větším počtem dětí. Někteří z nich mají nejen úspěšné firmy, ale především fungující a velké rodiny (až sedm dětí). Budou hovořit o vlastním přístupu k dělení času i energie mezi víru, byznys a rodinu. Setkáte se s podnikateli a živnostníky z Česka i ze Slovenska. Mezi řečníky budou: Irena Smékalová – s manželem Petrem vedou soukromou manželskou poradnu; Jiří Jemelka – který sám říká, že své podnikání svěřil Bohu a Boha bere jako „parťáka“ v podnikání, jeho firma dnes řídí a spravuje více než 10 malých a středně velkých podniků napříč ČR; Juraj Habovštiak – měl ještě velmi malé děti, když zanechal dobrého místa ve firmě Tesla a doma v garáži začal podnikat; anebo Ľubomír Klieštik – od doby, co začal podnikat, intenzivně vnímá Boží působení v rodině i ve firmě.
Sdružení KOMPAS zve na konferenci také děti, pro které připravuje bohatý program na celý den. Postarají se o ně zkušení pečovatelé. Velehrad nabízí mnoho zajímavostí. S pečovateli se mohou vydat na tzv. questing za pokladem. Na zahradě gymnázia budou stát tři skákací hrady a 5 000 dřevěných kostek. Speciální pedagogové Blanka Čáslavová a Zdeněk Vilímek vezmou zájemce na společný program s klienty DZP Velehrad v podobě hudebně dramatického setkání s „Hudbou kolem světa“.
Na programu konference je také setkání s olomouckým pomocným biskupem Mons. Josefem Nuzíkem, workshop s děkanem Cyrilometodějské teologické fakulty Olomouc prof. Peterem Tavelem OP „O rozhodování v podnikání“ a představení hnutí Ekonomika společenství (ES), jež pomáhá nejen podnikatelům realizovat křesťanské hodnoty v každodenní práci a v životě. O ES promluví jeho dlouholetý člen a podnikatel Jan Šebor.
Pro účastníky konference připraví místní VEGA centrum občerstvení na celý den včetně oběda a svačinek pro děti.
Přihlásit na akci se můžete na webových stránkách www.krestanskypodnikatel.cz. Členové sdružení KOMPAS si uvědomují, že nejen mnozí podnikatelé a živnostníci, ale i ostatní lidé, které by konference mohla zajímat, nemají peníze nazbyt. Proto se rozhodli, že vstup na konferenci „Podnikání a rodina“ nabídnou zcela zdarma. Celou akci se snaží uspořádat pouze na bázi dobrovolných darů. Dar v libovolné výši mohou účastníci věnovat přes registrační formulář na krestanskypodnikatel.cz. Protože se bude jednat o finanční dar neziskové organizaci, dostanou potvrzení, které mohou uplatnit při přiznání daně.
KOMPAS sdružuje podnikající křesťany už více jak osm let. Dlouhou dobu fungoval jako neformální platforma pro ty, kdo hledají společenství věřících lidí a prostor ke sdílení společných zkušeností z byznysu. Od ledna 2018 založilo 14 podnikatelů neziskovou organizaci, aby mohl spolek pořádat větší akce. Vedle plánované konference na Velehradě to jsou odborné semináře, duchovní cvičení, rozhovory na krestanskypodnikatel.cz apod.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz