Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Nová mapa Česka vám prodlouží radost z výletů

7.12.2017
Praha [Press Moje Česko]
Autor: Zuzana Cabejšková

Mapa Moje Česko vznikla celkem náhodou. “V posledních letech jsem studovala a pracovala různě v zahraničí. Cestování po světě miluju, ale jsem také vlastenka a mrzí mě, že si jako Češi málo fandíme, že jsme na své národní bohatství málo pyšní,” vysvětluje Zuzana Cabejšková svou prvotní motivaci. “Letos v létě jsem se stěhovala zpět domů a přemýšlela, jak mohu tu zdejší nedostatečnou hrdost podpořit. A jelikož často a ráda vyrážím na toulky po naší zemi a postrádala jsem způsob, jak si zážitky z nich nějak vkusně zaznamenávat, vymyslela jsem právě Moje Česko.”

Cabejšková při vývoji mapy navíc dbala na principy ekologického podnikání a s mapou razí heslo “méně věcí, více zážitků”. Snaží se totiž, aby lidé nepropadali svodům zbytečného konzumu a víkendy trávili raději na čerstvém vzduchu než na nákupech: “Věřím, že pro lidské štěstí je přínosnější sbírka návštěv přírodních rezervací a architektonických památek než sbírka bot.”

Mapa je vyráběna v tuzemsku, a to v chráněné dílně po jednotlivých krajích. Jakmile si je jako puzzle nalepíte na zeď, můžete pomocí připínáčků značit místa, která jste navštívili. Z každého výletu si pak můžete nechat vytisknout nejmilejší fotku a pomocí přiložené lepící hmoty ji v blízkosti mapy připevnit. Velcí sběratelé si kromě fotek ale mohou vystavovat třeba i turistické známky, vstupenky a další suvenýry. Takováto dekorace pak zaručeně upoutá pozornost každé návštěvy!DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz