Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

TZ Mikuláš v Karlínském Spektru

29.11.2017
PRAHA [Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy]
Autor: Štěpánka Friedrichová

Jako každý rok navštíví i letos v neděli 3. prosince od 14 do 18 hodin Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy Mikuláš. Během tvořivého odpoledne budou mít všechny děti možnost zúčastnit se dílen, zhlédnout divadelní pohádku a setkat se se samotným Mikulášem a jeho doprovodem.

Návštěva Mikuláše v Karlínském Spektru se už dávno stala tradicí, které se každoročně zúčastní spousta dětí se svými rodiči. „Největším tahákem našeho Mikuláše je bezesporu komorní charakter nadílky, kdy děti chodí k Mikuláši postupně po malých skupinkách, což zaručí téměř domácí atmosféru,“ říká o akci Martin Kašík, jeden z organizátorů a doplňuje: „Mikuláš má tak možnost u každého dítěte vyzdvihnout jeho silné stránky.“
Mimo tradiční nadílky bude na příchozí čekat spousta zábavy, a to v podobě tvořivých dílen, různorodých úkolů a soutěží. Děti si budou moci vytvořit vánoční přání nebo adventní hvězdu a po pestrém programu si budou moci odpočinout u teplého čaje a voňavých dobrot.
O kulturní oživení se letos postará MJ studio Milany Ježkové. K navození předvánoční atmosféry dopomůže mimo jiné i divadlo ToTem, které během odpoledne třikrát vystoupí s pohádkou Pojďme spolu do Betléma.
Přijďte si odpočinout od předvánočního stresu a strávit příjemné nedělní odpoledne v Karlínském Spektru. „S námi si děti vyzkouší, jak strastiplná může být cesta k vánočnímu stromku nebo objeví další vánoční zvyky. Rodiče pak ocení komorní mikulášskou nadílku pod taktovkou nejlaskavějšího Mikuláše v celé Praze,“ uzavírá Martin.
Účastnický poplatek: 100 Kč/dítě
Registrace na rezervace@ddmpraha.cz, 222 333 888 nebo pomocí mobilní aplikace Karlínské Spektrum


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz