Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Skřítek pomůže sdružení Remedium

19. 4. 2005 - PRAHA [Econnect / Remedium]

- film Skřítek -
- film Skřítek -

Benefiční představení filmové grotesky Skřítek režiséra Tomáše Vorla připravuje občanské sdružení Remedium Praha. Projekce se uskuteční v pondělí 25. dubna v pražském kině Aero a výtěžek bude využit na podporu vzdělávacích programů v krizové intervenci určených pracovníkům linek důvěry, krizových a kontaktních center a jiných pracovišť, která se zabývají situací lidí v krizi.

"Příběh o vesnické rodince, o slastech a strastech rodičovství a manželského soužití, o nevěře a pomstě. A aby toho nebylo málo, motá se tu ještě skřítek, který vylezl z lesa a veškeré vážné situace obrací v absurditu a smích," charakterizuje film upoutávka distributora.

Film diváci uvidí po krátkém představení Remedia a jeho vzdělávacích programů a speciálním hostem benefičního večera bude Tomáš Vorel mladší. Vstupenky za benefičních 95 korun je možné rezervovat u sdružení Remedium rezervovat telefonicky nebo mailem.

Remedium Praha se již od roku 1994 systematicky zabývá projekty vzdělávání v oblasti krizové intervence formou výcvikových a rekvalifikačních kursů. Vzdělávací programy sdružení realizuje nejen pro zájemce z řad jednotlivců, ale také pro celé týmy pracovníků z různých regionů České republiky a pro zaměstnance Policie ČR, Armády ČR a Vězeňské služby ČR; vzdělávací programy Remedia absolvovalo od počátku jeho činnosti více než 4.500 frekventantů. Lektorský tým sdružení je složen z pracovníků s dlouholetou praxí v oblasti krizové intervence a vysokoškolských pedagogů.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz