Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Pomocnou ruku zvířatům můžete podat v Brtnici

11. 10. 2011 - PRAHA [Econnect]

Při příležitosti Mezinárodního dne zvířat připravují Chaloupky o.p.s. na sobotu 15. 10. osvětovou akci Pomocná ruka pro zvířata. V průběhu dne se budou moci návštěvníci seznámit s různými institucemi, které se věnují péči o zvířata, jejich ochraně nebo i záchraně. Již nyní probíhá sbírka chovatelských potřeb.

Součástí programu mimo jiné bude komentovaná ukázka výcviku psů z Kynologie Polná, představení Záchytné stanice pro koně v Kochánově a seznámení s činností Stanice Pavlov i s jejich zvířecími svěřenci. Jako doprovodný program budou návštěvníkům sloužit veterinární poradna a prodej chovatelských potřeb nejen pro psy a kočky. Psím útulkům z kraje Vysočina mohou návštěvníci pomoci prostřednictvím prodejní výstavy fotografií psů a koček, hledajících nové domovy. Zástupci útulků budou na akci přítomni i pro případné poskytnutí informací zájemcům o osvojení si nějakého zvířátka. Prostor dostane také prezentace zajímavých a užitečných informací o chovu hospodářských zvířat, o spotřebě masa a vajec a o týrání zvířat. Program začíná v 9 hodin a bude probíhat až do 13. hodiny v Hoffmannově domě v Brtnici.

„V rámci akce jsme spustili sbírku chovatelských potřeb pro psy, kočky a koně v útulcích. Již nyní můžete přinést do chaloupecké kanceláře v Brtnici ručníky, deky, povlečení, misky, vodítka, náhubky, kvalitní krmení pro psy i kočky, hračky, úklidové prostředky, antiparazitika, obvazy, krmení-jablka, mrkve, tvrdý chléb nebo třeba granule pro koně,“ žádá o pomoc pro opuštěná zvířata Eva Kujínková, organizátorka akce. Sesbírané věci budou zaslány o. s. Toulavé Tlapky a předány Záchytné stanici pro koně, kteří mají těchto potřeb stálý nedostatek.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz