Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Projekt, který podporuje komunitní akce

11.3.2011
PRAHA [Co Nás Baví]
Autor: Lucie Šplíchalová, tel: 604150078

Na českém internetu se naplno rozjíždí originální portál Co nás baví. Je to jediný web, kde lidé mohou snadno získat peníze na kulturní, sportovní či jakékoliv jiné akce, které chtějí uspořádat. Pravidla jsou přitom velice jednoduchá a přístupná všem uživatelům internetu. V posledním roce s www.CoNasBavi.cz
soutěžilo několik set akcí a více jak polovina z nich vyhrála peníze na svou realizaci.

JAK TO FUNGUJE
Každý jednotlivec, skupina nebo organizace se může přihlásit do soutěže o peněžní nebo věcné dary. Soutěže na www.CoNasBavi.cz jsou otevřeny všem, kdo pořádají akce pro lidi ze svého okolí. Princip soutěží je jednoduchý, portál podporuje právě ty aktivity, které lidi nejvíce baví. Výhry proto získávají projekty, které dostanou největší počet hlasů od svých fanoušků. Fanouškem soutěžního projektu se stává každý, kdo klikne na tlačítko „To mě baví“. Pořadatelé, kteří přihlásí svůj projekt do soutěže, mají neomezené možnosti, jak dát lidem o svojí akci vědět a získat tím co nejvíce fanoušků. Mohou k tomu využít jakékoliv dostupné komunikační prostředky a motivovat lidi, aby informaci o soutěži a zároveň o akci samotné šířili dál. Všichni návštěvníci stránek Co nás baví pak mohou podpořit projekt, který se jim líbí a hlasovat pro něj. Pomohou tak svým hlasem akci, která je zaujala nebo kterou pořádají jejich známí a přátelé. Pořadatelé akcí, které lidi opravdu baví, získávají ocenění za kreativní nápady a motivaci k vymýšlení dalších. Soutěžící přitom nemusí složitě vyúčtovávat náklady ani mít IČO.

VELKÝ POMÁHÁ MALÝM
www.CoNasBavi.cz podporuje aktivitu lidí na lokální úrovni. Přispívá na zajímavé nápady i akce, které obohacují život ve městech, městských čtvrtích, vesnicích nebo skupinách přátel. Umožňuje realizovat pestrou škálu aktivit a vyplňuje velmi důležitý prostor dění, který nepokrývají nadace, státní granty ani firemní dárcovské programy. Finanční i jiné dary do soutěží na www.CoNasBavi.cz věnují nejrůznější značky a firmy, které chtějí podpořit činorodé lidi. Portál Co nás baví tím přináší zcela nový způsob podpory těch, kdo dělají něco pro druhé.

SOUTĚŽIT MOHOU VŠICHNI
www.CoNasBavi.cz funguje na českém internetu déle než rok. Nyní spouští vylepšenou verzi webových stránek a s nimi i více soutěží, do kterých se mohou zájemci se svými soutěžními projekty přihlásit. Na portálu již soutěžila a získala finanční podporu celá řada projektů. Dosud se do soutěží o to, co nás baví, přihlásilo 431 akcí. Mezi nimi byly většinou společenské, kulturní a sportovní aktivity, z nichž bylo oceněno celkem 252 projektů. Mezi pořadatele akcí se rozdělilo přes 2,8 milionů Kč. Podporu získávaly např. projekty jako plesy, menší festivaly či masopusty, sportovní události, programy pro děti, setkání chovatelů a mnoho dalších.

www.CoNasBavi.cz

Kontakt:
Lucie Šplíchalová
+420 604 150 078
lucie@conasbavi.cz


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz