Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Workshop Dílen tvořivosti povede výtvarník Tomáš Císařovský

6. 6. 2008 - PRAHA [Econnect/Dílny tvořivosti]

Dílny tvořivosti připravují na 12. června 2008 výtvarný workshop pod vedením malíře Tomáše Císařovského. Do workshopu se aktivně zapojí lidé se zdravotním postižením, současní i bývalí klienti této organizace. Dveře ale budou otevřeny všem, které láká možnost být u toho.

"S pracemi Tomáše Císařovského jsem se setkala při různých příležitostech již několikrát. Samozřejmě jsem si nemohla nevšimnout jeho zájmu o sociální témata, která se objevují na jeho plátnech. Proto jsme oslovili právě jeho a jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal. Věříme, že prostory našeho atria s výhledem na Vltavu budou pro všechny zúčastněné inspirací a vzniknou zajímavá díla," říká Jitka Dubnová, vedoucí organizace.

Workshop bude probíhat od 9 hodin přibližně do 13 hodin v prostorách pavilonu Dílen tvořivosti na Vyšehradě. Vzniklé artefakty budou následně nabídnuty k odprodeji v plánované dražbě. Výtěžek z této akce přispěje na financování programu pro lidi po poškození mozku.

Dílny tvořivosti již od roku 2003 pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Poskytují široké spektrum sociálních služeb, zejména lidem s mentálním, tělesným i kombinovaným postižením a lidem po poranění mozku.

Dílny tvořivosti slaví 5. výročí založení organizace několika akcemi pro odbornou i laickou veřejnost pořádanými v průběhu celého roku. V plánovaném kalendáři akcí je například kurz kreativního vaření, výstava fotopříběhů klientů Dílen tvořivosti a odborná konference věnovaná tématu kvality života lidí po poranění či poškození mozku.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

KORMIDLO - katalog odkazů občanské společnosti

www.kormidlo.cz * Lidská práva * Sociální rozvoj a pomoc * Životní prostředí * Globalizace a udržitelný rozvoj * Kultura * Lidé a společnost * Neziskový sektor
www.kormidlo.cz

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz