Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Ústecká YMCA otevře v klášteře nový Senior klub

24. 1. 2007 - ÚSTÍ NAD LABEM [YMCA / Econnect]

Křesťanské sdružení mladých lidí YMCA otevírá ve středu 31. ledna nový Senior klub. Od šestnácté hodiny se v prostorách Dominikánského kláštera, v přízemí, v bývalém klubu Freestyl, který prochází novými úpravami, sejdou všichni členové klubu i s nově příchozími.

"Senior klub je otevřen všem lidem ve věku nad padesát let, kteří se cítí být seniory a mají zájem se vzájemně setkávat, například jen při čaji a kávě v přátelské atmosféře s rozhovory a s účastí na programu, který má předem stanovenou náplň," vysvětluje za organizátory manažer Pavel Hušek.

"Senior změnil své působiště a přestěhoval se do centra města, aby byl blíže a lépe dostupný všem seniorům z Ústí nad Labem. Nyní Senior klub navštěvuje kolem deseti až dvanácti seniorů, převážně lidí z církevních kruhů," upřesňuje. Setkání je pravidelné - vždy poslední středa v měsíci.

Senior klub chce být otevřenou, přátelskou a duchovní oázou všem hledajícím i opuštěným seniorům v Ústí nad Labem a chce pro ně realizovat pravidelné akce, ať už setkání, přednášky nebo výlety do přírody. Organizátory a koordinátory Senior klubu YMCA jsou též senioři, manželé Anna a Pavel Huškovi, kteří zajišťují náplň klubu, přednášky na dané téma, občerstvení a podobně.

V regionu Ústí nad Labem YMCA už od roku 1998 realizuje vzdělávací, zájmové a výchovné projekty na dobrovolnické bázi s obecně prospěšným dopadem na rozvoj místního regionu. V oblasti prevence a péče o děti a mládež realizuje různorodé programy na území města. YMCA Je zapojena do činnosti koordinační skupiny za oblast dětí a mládeže a do pracovní skupiny nevládních neziskových organizací dětí a mládeže v Ústí nad Labem.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz