Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

V Libčicích zazní Tichý hlas pro Svatou zemi

6. 6. 2006 - LIBČICE NAD VLTAVOU [Econnect]

-Festival Tichý hlas pro Svatou zemi/Foto Společenství Sv. Ludmily-
-Festival Tichý hlas pro Svatou zemi/Foto Společenství Sv. Ludmily-
Už V. ročník festivalu, na němž se v Libčicích nad Vltavou setkávají zpěváci, hudebníci, křesťanští i židovští duchovní, věřící i nevěřící, a všichni, kterým záleží na tom, aby v Izraeli a v celé Svaté zemi jednou zavládl pokoj, se letos koná v neděli 11. června.

Již tradičně festival začíná ve 14.00 v katolickém kostele ekumenickou bohoslužbou za pokoj ve Svaté zemi. V 15.00 začíná převážně folkový hudební program na farní zahradě. Hrát a zpívat se zde bude až do 22.00.

Od 15.30 je přichystaný v evangelickém kostele workshop hebrejských písní a od 16.30 blok hudby a moudrého slova. Součástí festivalu je i malá výstava "Hřbitovy židovské" v sále Městského úřadu, která představí fotografie ing. Anny Rývové ze židovských hřbitovů v Čechách.

Na letošním ročníku festivalu Tichý hlas pro Svatou zemi účast předběžně přislíbili: za libčické duchovenstvo Petr M. Bubeníček a Dana Rotkovská, dále pak Josef Blaha, Petr Sláma, Mikuláš Vymětal, Michael Dushinski, Petr Fryš, Jaroslav Achab Haidler, z hudebníků Vladimír Merta, Vlasta Třešňák, Karel Diepold, Dagmar Andrtová-Voňková, Máša Kubátová, Slávek Klecandr, Matěj Rak a skupiny Geshem, Ruah, Klec a Korach.

Festival pořádají Římskokatolická farnost Libčice, Evangelický sbor Libčice, Společnost křesťanů a Židů, Město Libčice nad Vltavou a Společenství sv. Ludmily. Dopravní spojení do Libčic nad Vltavou: vlak - Praha Masarykovo nádraží - směr Kralupy nad Vltavou, odjezd 12:40 a 13:40.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

KORMIDLO - katalog odkazů občanské společnosti

www.kormidlo.cz * Lidská práva * Sociální rozvoj a pomoc * Životní prostředí * Globalizace a udržitelný rozvoj * Kultura * Lidé a společnost * Neziskový sektor
www.kormidlo.cz

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz