Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Tiskové zprávy NNO

Vybrat11.3.2011 - PRAHA [Co Nás Baví]
Projekt, který podporuje komunitní akce

Unikátní web www.CoNasBavi.cz podporuje aktivitu lidí a umí získat peníze na komunitní akce. Jen v minulém roce rozdělil mezi jejich pořadatele téměř 3 miliony korun. Celý text ::internet::
 

Vybrat17.1.2011 - PRAHA [Czech National Team o.s.]
Czech National Team má již 10.000 členů

Dne 16.1.2010 se k týmu připojil desetitisící registrovaný člen distribuovaných výpočtů v systému BOINC. Toto číslo není zcela přesné, jelikož celkem registrovaných je již více než 12 000, ovšem „jen“ těch deset tisíc skutečně zpracovalo a odevzdalo nějakou práci pro vědecké projekty a toto číslo je pro tým rozhodující. Zároveň se členové týmu účastní i projektů, které nespadají do společenství dnes již více sta projektů systému BOINC. I tam se jedná o několik set členů, kteří jsou povětšinou zároveň registrovaní i v systému BOINC. Celý text ::internet::
 

Vybrat14.1.2011 - PRAHA [Multikulturní centrum Praha, o. s.]
Experti budou řešit, jak může Facebook pomoci k soudržnosti české společnosti

Jak mohou nové technologie napomoci včlenění cizinců a menšin do majority? Jaké jsou příklady dobrých praxí ICT projektů narovnávajících mezietnické vztahy v zahraničí a co se podařilo v České republice? Toto a mnoho dalšího se dozví účastníci workshopu Ethnicity Online: Migrants, Expats, International Students and Minorities on the Web pořádaného 17. ledna 2011 v Brně. Celý text ::internet::
 

Vybrat20.10.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
Tisková konference Národního centra bezpečnějšího internetu

Výsledky mezinárodního výzkumu EU Kids online II, vyhlášení národního kola „ Evropské soutěže o nejlepší dětský obsah online“, nové kolo soutěže PaySec Cup, informace o konferenci s mezinárodní účastí SIC. Celý text ::internet::
 

Vybrat11.10.2010 - PRAHA [VŠ LIGA,o.s.]
Vysokoškolská sportovní liga odstartuje v 11 městech ČR

VŠ LIGA (1) zahájí v úterý 12.10.2010 poprvé ligovou sezónu ve všech jedenácti vysokoškolských městech ČR (2) a osmi sportovních disciplínách (3). Pro tyto účely byl v září 2010 spuštěn i nový sportovní portál komunitního charakteru (4). VŠ LIGA má přes 3000 členů. Organizaci zajišťuje tým čtrnácti mladých lidí, studentů a absolventů VŠ. Celý text ::regionální rozvoj, občanský sektor, kultura, internet::
 

Vybrat21.9.2010 - PRAHA [Otevřená společnost, o.p.s.]
8. ročník soutěže Otevřeno x Zavřeno

K mezinárodnímu dni informací oceníme činy podporující otevřenost veřejné správy za období 2009 - 2010. Letošní ročník zaznamenal opět mimořádný zájem veřejnosti o nominace do jednotlivých kategorií soutěže Otevřeno x Zavřeno. Sešlo se dosud nejvyšší počet nominací – více než 90 (před ověřením). Do kategorie Zavřeno bylo nominováno 46 nominací a do kategorie Otevřeno 12 nominací. Zároveň probíhá veřejné hlasování on-line, které bude ukončeno 23.9.2010 ve 13h, a jehož vítězové získají Cenu veřejnosti. Výsledky hlasování odborné poroty a veřejnosti budou vyhlášeny na tiskové konferenci ve středu 29. září ve 13 hodin v pražském baru Krásný ztráty a na webu www.otevrete.cz. Celý text ::sociální oblast, lidská práva, občanský sektor, internet::
 

Vybrat7.9.2010 - PRAHA [Respekt institut, o.p.s.]
Unikátní projekt Social Innovation Camp přichází do ČR

6. září odstartoval nový projekt Respekt institutu Social Innovation Camp Praha 2010. Projekt je zahájen tzv. Bazarem nápadů a vyvrcholí listopadovým víkendem plným kreativity a tvůrčí energie! Social Innovation Camp Praha propojuje lidi, nápady a digitální nástroje pro sociální inovace prostřednictvím internetu a/nebo mobilních bezdrátových aplikací. Projekt probíhá za podpory Nadace Vodafone, HUB Praha a agentury Konektor. Celý text ::regionální rozvoj, sociální oblast, občanský sektor, internet::
 

Vybrat8.6.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
Pozvánka na tiskovou konferenci ke konferenci: Prevence internetové kriminality a dětské oběti v ČR

Vážené novinářky, vážení novináři, zveme vás na tiskovou konferenci k odborné konferenci "Prevence internetové kriminality a dětské oběti v ČR - názory dětí zazní v Senátu", která se uskuteční ve čtvrtek 17. června 2010 v 11:45 v prostorách Senátu Parlamentu ČR, Valdštejnské náměstí 17, Praha 1. Celý text ::internet::
 

Vybrat20.4.2010 - PRAHA [Econnect]
Výstavu české výtvarnice Táni Macholdové v Galerii Jan ve Vídni slavnostně zahájil český velvyslanec

Výstavu české výtvarnice Táni Macholdové v Galerii Jan ve Vídni slavnostně zahájil český velvyslanec RNDr. Jan Koukal. Výtvarnice a scénografka Taťjana Macholdová se zabývá kresbou, malbou a grafikou. V současné době vystavuje okolo 50 obrazů a akvarelů v GALERII JAN VE VÍDNI. Vernisáž zahájil a slavnostně přestřihl pomyslnou pásku český velvyslanec RNDr. Jan Koukal.
Celý text ::kultura, internet::
 

Vybrat29.3.2010 - PRAHA [BMI sdružení]
Junior Internet stále láká mladé talenty

Za účasti více než 200 mladých talentovaných tvůrců byly 21. března na konferenci v Praze slavnostně vyhlášeny výsledky 11. ročníku projektu Junior Internet. Do internetových soutěží ve čtyřech kategoriích došlo 307 přihlášek od autorů do 18 let. Objevila se mezi nimi řada talentů, majících předpoklady navázat na své předchůdce z minulých ročníků, z nichž mnozí již úspěšně podnikají, studují na prestižních zahraničních univerzitách či zastávají významné pozice u předních zaměstnavatelů. Celý text ::internet::
 

Vybrat14.3.2010 - LITOMĚŘICE [Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích]
Internetová aukce Diakonie ČCE v Litoměřicích

Milí přátelé, po půl roce se Vám dovolujeme opět ohlásit s naší internetovou aukcí. Celý text ::internet::
 
 

Vybrat1.3.2010 - PARDUBICE [Rescueinfo o.s.]
Nový web prozradí, proč houká siréna...

Celou Českou republikou se za dva dny rozezní varovné sirény, aby nás opět po měsíci upozornily na svoji existenci. Kolik z nás ale dokáže odlišit zkoušku sirén od skutečné výstrahy? A víme, jak se v takové situaci zachovat? Celý text ::internet::
 

Vybrat8.2.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
9. února 2010, Den bezpečnějšího internetu

Sedmý ročník Dne bezpečnějšího internetu se koná v úterý 9. února 2010 ve více než 60 zemích celého světa. Letošním hlavním tématem je ochrana osobních údajů pod heslem „Víš, co posíláš? Mysli!“ (Think B4 U post!).

Nové technologie nyní z každého, a zejména z mladých lidí, udělaly vydavatele informací, obrázků, videí. Navíc může každý z nás nastavit svoji online identitu tak, abychom se stali známými „celebritami“.
Celý text ::internet::
 

Vybrat7.2.2010 - PRAHA [BMI sdružení]
Literární soutěž Internet a můj handicap před uzávěrkou

Nejhodnotnější ceny za celou historii literární soutěže Internet a můj handicap čekají na účastníky jejího 6. ročníku. Musí však stihnout odeslat svoje příspěvky do 14. února. Mezi více než 20 již došlými nechybí příběhy lidí nevidomých, na vozíku, neslyšících, po infarktu, s Downovým syndromem, dětskou mozkovou obrnou či duševní nemocí. Celý text ::internet::
 

Vybrat5.2.2010 - PRAHA [Dychame.cz]
Sportovci dnes začínají dýchat pro správnou věc

V rámci nového projektu Dýcháme.cz byl dnes oficiálně spuštěn nový oborový portál věnovaný amatérským i profesionálním sportovcům. Jedná se již o čtvrtý ze série unikátních bazarů, který uživatelům nabízí kromě tradičního obchodování také atraktivní čtení s vysokou přidanou hodnotou. Celý text ::internet::
 

Vybrat3.2.2010 - PRAHA [České národní centrum bezpečnějšího Internetu]
Pozvánka na tiskovou konferenci k Safer Internet Day 2010

Vážené novinářky, vážení novináři, zveme Vás na tiskovou konferenci k příležitosti Dne bezpečnějšího internetu (Safer Internet Day 2010), která se uskuteční v úterý 9. února 2010 v 9:00 hodin v prostorách Úřadu vlády ČR, Nábřeží Edvarda Beneše 128/4, Praha 1. Celý text ::internet::
 

Vybrat31.12.2009 - BRNO [SOVA NET]
SOVA NET nabízí audit webu zdarma

Zajímá vás jakou pozici mají vaše internetové stránky ve vyhledávačích? Myslíte si, že je vaše internetová prezentace kvalitní? Víte, které faktory významně ovlivňují hodnotu webu? Vyzkoušejte zdarma audit stránek od společnosti SOVA NET a získejte ucelený pohled na váš internetový projekt! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zadat klíčová slova, na které mají být internetové stránky testovány. Vše ostatní uděláme za vás. Celý text ::internet::
 

Vybrat30.12.2009 - PRAHA [BMI sdružení]
Junior Internet již pojedenácté odrazovým můstkem pro mladé talenty

Až do 15. února 2010 se mohou mladí talentovaní lidé přihlašovat se svými webovými stránkami, internetovými projekty, grafickými pracemi či esejemi o internetu do internetových soutěží projektu Junior Internet. V březnu pak budou moci porovnat své schopnosti se svými vrstevníky z ČR i dalších zemí Višegrádské čtyřky na mezinárodním sympoziu Junior Internet, které letos proběhne na Slovensku v Bratislavě. Jedenáctý ročník Junior Internetu přináší také řadu zajímavých novinek. Celý text ::internet::
 

Vybrat28.12.2009 - ÚSTÍ NAD LABEM [realizátor projektu Otevřená škola - ASISTA Most]
Otevřená škola dává šanci dalším učitelům: Přihlásit se mohou na začátku roku 2010!

Dvojnásobek škol oproti původnímu plánu bude moci v roce 2010 ve svých prostorách otevřít E-centrum pro samostudium žáků a zřídit nový školní portál. Ve speciálních výukových modulech pro učitele, kteří mají zájem se bezplatně stát experty na využití atraktivních elektronických forem ve výuce, je také ještě volná kapacita. Informovali o tom realizátoři projektu Otevřená škola, který v letošním roce odstartoval v Ústeckém kraji a od počátku se těší velké podpoře školské i laické veřejnosti. Celý text ::internet::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 15 | Další

Nenašli jste tiskovou zprávu? Vyhledejte jí v archívu tiskových zpráv!

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz