Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Vybrat4. 2. 1999 - OZVĚNY EKOFILMU'98

Praha [STUŽ] - Společnost pro trvale udržitelný život, Ministerstvo životního prostředí a Open Society Fund pořádají ve dnech 23.- 25. února 1999 kině EVALD akci nazvanou OZVĚNY EKOFILMU'98 - promítání pořadů z 24. ročníku mezinárodního festivalu EKOFILM'98. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat4. 2. 1999 - Konference a workshopy CAPE

[REC] - První fórum bude probíhat od 6. do 8. května 1999 v německém Mnichově. Konference zaměřena na vhodné využití environmentálních telematických projektů a je určena pro cílenou skupinu 80-100 delagátů z Evropské unie a střední a východní Evropy. Skupina delegátů bude složena především z místních a regionálních vládních expertů. Organizací tohoto fóra je pověřena Mezinárodní společnost pro environmentální ochranu (The International Society for Environmental Protection) a POLIS. Více informací Celý text ::::
 

Vybrat4. 2. 1999 - Úterky s Gender

Praha [Centum pro Gender Studies] - Centrum pro Gender Studies pořádá přednáškový cyklus Úterky s Gender , Národní dům Smíchov, nám. 14. října 16, Praha 5 (vchod z ulice Zborovská, 3.patro), tel./fax: 02/ 54 42 25. Celý text ::gender::
 

Vybrat4. 2. 1999 - Bude Česká republika podporovat smrtící geny?

Praha [Greenpeace] - Greenpeace dnes vyzvalo ministra životního prostředí Miloše Kužvarta (ČSSD), aby zajistil, že na nadcházejícím jednání mezinárodní konference o biologické bezpečnosti v kolumbijské Cartageně nebude česká delegace hájit zisky nadnárodních biotechnologickěch koncernů, ale suverénní práva České republiky chránit své občany a životní prostředí. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat3. 2. 1999 - Ozvěny EKOFILMU´98 v Praze

Praha [STUŽ] - Promítání pořadů z 24. ročníku mezinárodního festivalu EKOFILM´98, který se konal 7. - 11. října 1998 v Českém Krumlově. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat3. 2. 1999 - Premiéra v Dlouhé

Praha [Divadlo v Dlouhé] - Ve dnech 5.2.,8.2 a 9.2.1999 v 19.00 hodin uvádí Divadlo v Dlouhé premiéru kabaretního večera s konzumací vybraných nápojů, šansonů a minidramat Kabaret Vian - Cami (B. Vian, P.-H. Cami, J. Borna a kol.) Celý text ::kultura::
 

Vybrat2. 2. 1999 - Libor Ambrozek: ODS proti parku

Praha [EkoList] - EkoList přináší komentář Libora Ambrozka, poslance KDU-ČSL, k jednání Sněmovny o návrhu Zákona o vyhlášení Národního parku České Švýcarsko. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat2. 2. 1999 - Zahájení 7.ročníku ankety o titul Ropák roku

Brno [Děti Země] - Děti Země vyhlašují již 7.ročník ankety o titul "Ropák roku" a 4.ročník ankety o "Zelenou perlu roku". Návrhy kandidátů na ropáka i autorů antiekologických výroků může na adresu Dětí Země (Jakubské nám. 7, 602 00 Brno, tel./fax 05-42221743) zaslat do 22.3.1999 kdokoli. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat1. 2. 1999 - Emisní limity platí už měsíc

Praha [EkoList] - Od začátku ledna platí nové emisní limity pro látky znečišťující ovzduší. Je veřejným tajemstvím, že například armáda je neplní. Změní se někdy tento stav? Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat1. 2. 1999 - Nadace Charty 77 vyhlašuje Cenu J. Vavrouška

[Zelený kruh] - Pokud jste schopni navrhnout kandidáta na tuto cenu, kontaktujte Zelený kruh."Cena J. Vavrouška se uděluje kandidátům, kteří aktivně prosazují strategii trvale udržitelného způsobu života a svou činností usilují o pozitivní řešení vzájemně spjatých ekologických, sociálních ekonomických i dalších problémů, před kterými dnes lidstvo stojí". Celý text ::::
 

Vybrat1. 2. 1999 - ČSOP: Podpořte vznik velké varianty národního parku

Praha [ČSOP] - V současné době projednává Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky návrh zákona o vyhlášení Národního parku České Švýcarsko. Vyhlášení národního parku představuje završení mnohaletého úsilí odborné i laické veřejnosti, profesionálních a amatérských ochránců přírody i lesníků o existenci "českého protějšku" k Národnímu parku Saské Švýcarsko. Území tohoto čtvrtého českého národního parku patří k unikátním a geomorfologicky nejcennějším oblastem Evropy. Na velké ploše se zde nacházejí původní ekosystémy, zejména v méně přístupných oblastech. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat1. 2. 1999 - Náhoda nebo vydírání vlády SR přes jadernou energetiku?

Bratislava [Greenpeace SR] - Organizácia Greenpeace odmieta nemorálny ekonomický nátlak koncernu Siemens na vládu Slovenskej republiky pri presadzovaní dostavby 3. a 4. bloku rozostavanej JE Mochovce. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat1. 2. 1999 - OKAMRK

[Centrum neziskových organizací Plzeň] - Dne 6. března 1999 proběhne v Plzni Druhá oborová konference aktivit místních, regionálních a komunitních (OKAMRK). Tato konference proběhne pod patronací Centra neziskových organizací Plzeň. Celý text ::::
 

Vybrat1. 2. 1999 - Akta Y

Praha Novou knihu o drogách Akta Y s podtitulem Drogový problém versus rodina vydává nakladatelství Votobia. Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat1. 2. 1999 - 30 dnů pro neziskový sektor

[Lidem] - Kampaň "30 dní pro neziskový sektor" upozorňuje na význam nestátních neziskových organizací jako partnera pro sektor státní i soukromý prostřednictvím konkrétních akcí probíhajících po celé České republice od 1.února - 2.března 1999. Celý text ::::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Slovenští ochranáři k odchodu Júlia Bindera

ŽILINA, Bratislava [Greenpeace SR] - Schválením dokumentov k najaktuálnejším spoločenským a environmentálnym problémom sa včerauzavrelo jednodňové rokovanie Ekofóra v Žiline. Na ďalšom z tradičných celoslovenských stretnutí dobrovoľných ochrancov životného prostrediadiskutovali zástupcovia 30 mimovládnych neziskových organizácií z celého Slovenska. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Posezení U Libuše

[Fokus Praha] - Navštivte Klub U Libuše, sociálně rehabilitační zařízení Fokusu Praha , které slouží duševně nemocným klientům jako zázemí, kde je možno posedět a popovídat si u kávy nebo čaje, ale také se zúčastnit strukturovaných programů. Jejich aktuální nabídku na zimu 99 naleznete v Aktualitách Fokusu Praha. Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Za dárkem do chráněných dílen

[Fokus Praha] - Pokud sháníte dárek, potřebujete opravit nábytek anebo se chystáte připravit raut, zkuste využít nabídky chráněných dílen Fokusu Praha. Vedle různých užitkových a dekorativních předmětů (ubrusy, dekorativní krabičky, hračky a puzzle ze dřeva, svícny, suché květy atd.) si můžete také objednat manuální práce - zahradnické, zednické, údržbářské, malířské a úklidové, či přípravu studeného občerstvení. To vše za velmi příjemné ceny. Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Prezentace Denního sanatoria Fokus Praha

[Fokus Praha] - Shlédněte PREZENTACI DENNÍHO SANATORIA v rámci výstavy Nan Goldin "Budu tvým zrcadlem", která probíhá v pražském Rudolfinu ve dnech 8.1. - 14.3.1999 Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Zanedbávanie životného prostredia sa nevypláca občanom ani vláde

ŽILINA, Bratislava [Greenpeace SR] - Schválením dokumentov k najaktuálnejším spoločenským a environmentálnym problémom sa včerauzavrelo jednodňové rokovanie Ekofóra v Žiline. Na ďalšom z tradičných celoslovenských stretnutí dobrovoľných ochrancov životného prostrediadiskutovali zástupcovia 30 mimovládnych neziskových organizácií z celého Slovenska Celý text ::životní prostředí::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 678 | 679 | 680 | 681 | 682 | Další

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.

Press servis

Snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií.
Využijte internetovou službu Econnectu pro Vás.
http://press-servis.ecn.cz/

Press Service - snadné zasílání tiskových zpráv

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

KORMIDLO - katalog odkazů občanské společnosti

www.kormidlo.cz * Lidská práva * Sociální rozvoj a pomoc * Životní prostředí * Globalizace a udržitelný rozvoj * Kultura * Lidé a společnost * Neziskový sektor
www.kormidlo.cz

PODPOŘTE Econnect

Myslíte si, že je naše práce užitečná? Dejte o nás vědět a umístěte na své stránky ZPRÁVY z Econnectu, nebo BANNER či IKONU Econnectu.
Více v sekci o Econnectu
Econnect - portál občanského sektoru

Informační partneři Zpravodajství ECN

vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz