Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Vybrat31. 1. 1999 - Za dárkem do chráněných dílen

[Fokus Praha] - Pokud sháníte dárek, potřebujete opravit nábytek anebo se chystáte připravit raut, zkuste využít nabídky chráněných dílen Fokusu Praha. Vedle různých užitkových a dekorativních předmětů (ubrusy, dekorativní krabičky, hračky a puzzle ze dřeva, svícny, suché květy atd.) si můžete také objednat manuální práce - zahradnické, zednické, údržbářské, malířské a úklidové, či přípravu studeného občerstvení. To vše za velmi příjemné ceny. Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Prezentace Denního sanatoria Fokus Praha

[Fokus Praha] - Shlédněte PREZENTACI DENNÍHO SANATORIA v rámci výstavy Nan Goldin "Budu tvým zrcadlem", která probíhá v pražském Rudolfinu ve dnech 8.1. - 14.3.1999 Celý text ::sociální oblast::
 

Vybrat31. 1. 1999 - Zanedbávanie životného prostredia sa nevypláca občanom ani vláde

ŽILINA, Bratislava [Greenpeace SR] - Schválením dokumentov k najaktuálnejším spoločenským a environmentálnym problémom sa včerauzavrelo jednodňové rokovanie Ekofóra v Žiline. Na ďalšom z tradičných celoslovenských stretnutí dobrovoľných ochrancov životného prostrediadiskutovali zástupcovia 30 mimovládnych neziskových organizácií z celého Slovenska Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat29. 1. 1999 - Přátelé přírody: Doubrava objevil Ameriku

Ústí nad Labem [Přátelé přírody] - Senátor Doubrava podobně jako řada jiných zřejmě dosud nepochopil, o čem ministerstvo životního prostředí rozhoduje. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat29. 1. 1999 - Vzdají se Němci energie z jádra?

Praha [EkoList] - Spory o rychlost a způsob odstoupení Německa od jaderné energetiky rozdělují bonnskou vládní koalici sociálních demokratů (SPD) a Zelených. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat28. 1. 1999 - MIROSLAV TÁBORSKÝ ZÍSKAL GOYOVU CENU

Praha [Divadlo v Dlouhé] - Člen Divadla v Dlouhé Miroslav Táborský jako vůbec první cizinec získal jednu z Goyových cen, které se ve Španělsku každoročně udělují v oblasti kinematografie. Celý text ::kultura::
 

Vybrat27. 1. 1999 - Vlajkové lodi se potápějí, záchranu platí občané

Bratislava [Greenpeace SR] - Slová ministerky financií Brigity Schmögnerovej (SDĽ) potvrdzujú argumenty organizácie Greenpeace o dlhodobo nesystematickom, nekoncepčnom prístupe k riešeniu problémov v energetike. Organizácia Greenpeace víta vyhlásenie ministerky financií zo dňa 25. januára 1999, že predchádzajúca vláda svojou nepremyslenou politikou urobila vážne chyby v cenovej politike v oblasti elektrickej energie a hrubo zanedbala základné pravidlá refinancovania vodných diel. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat27. 1. 1999 - Vyhlášení ankety ROPÁK '98 a výrok ZELENÁ PERLA 98

Praha Děti Země vyhlašují již 7.ročník světově ojedinělé ankety o titul "Ropák roku". Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat26. 1. 1999 - Otázka dálnice D3 znovu na stole

Praha [EkoList] - Poslanec František Vnouček (ČSSD) inicioval na 25. ledna seminář na téma dálnice D3. Hlavním cílem setkání bylo dostat zpátky do projednávání řešení dopravní sítě na pravém břehu Vltavy a spojení Prahy s Českými Budějovicemi s výstupem na hraniční přechod Dolní Dvořiště. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat26. 1. 1999 - Prezident chce podporovat životní prostředí

Praha [EkoList] - Prezident Václav Havel dnes přijal na Pražském hradě ministra životního prostředí Miloše Kužvarta (ČSSD). Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat25. 1. 1999 - Kolik bude Liberec stát kandidatura na MS 2005?

Liberec [Děti Země] - Při neuspěšné kandidatuře měst a obcí Liberecka a Jablonecka na pořádáni MS v klasickém lyžování v roce 2003 si Svaz lyžařů vzal půjčku od ministerstva financí na složení kauce. Kandidoval Liberec, ale půjčku ve výši 6 miliónů Kč na Ministerstvu financí vyřídil bývalý předseda Pěnička jménem Svazu lyžařů ČR. To byl jeden z důvodů, proč se Svaz lyžařů dostal do nezáviděnihodné situace, kdy se loni na podzim jeho dluhy pohybovaly okolo 10 miliónů Kč a Svaz lyžařů byl nucen omezit čerpání peněz pro přípravu lyžařů. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat25. 1. 1999 - Děti Země a Přátelé přírody k dálnici D8

Ústí nad Labem [Děti Země] - Občanska sdružení Děti Země a Přátelé přírody jako účastníci správního řízení na udělení výjimky zezákona č. 114/1992 Sb. pro průchod dálnice D8 přes CHKO České středohoří odeslaly minulý týden ministrovi životního prostředí Miloši Kužvartovi (ČSSD) rozsáhlá vyjádření, v nichž mu doporučily, aby neudělení výjimky odborem ochrany přírody MŽP ČR ze dne 20.11.1998 potvrdil. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat22. 1. 1999 - Pralesy hořely kvůli lidem

Praha [EkoList] - Exkluzivní rozhovor o příčinách loňských požárů v Jihovýchodní Asii poskytl EkoListu Christopher Lom z mezinárodní ekologické organizace Worldwide Fund for Nature (WWF). Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat22. 1. 1999 - Udělování cen internetového společenství ERICA

Počínaje 11. lednem 1999 nabízí globální datová a telekomunikační společnost LM Ericsson neziskovým organizacím z celého světa 250 000 $... Celý text ::::
 

Vybrat22. 1. 1999 - Hudebníci hrají pro planetu Zemi

Praha [Děti Země] - Hudebníci často čerpali inspiraci v přírodě. Z našich skaladatelů lze připomenout Leoše Janáčka. Je proto pochopitelně, že jim leží na srdci osud Země. Řada známých hvězd rockové a populární hudby často aktivně vystupuje na ochranu životního prostředí. Například Paul Mc Cartney anebo Sting. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat22. 1. 1999 - Představení výsledků projektu Centra čistší produkce

Praha [CPC] - Na Vysoké škole chemicko technologické v Praze proběhlo ve čtvrtek 21. ledna 1999 slavnostní zakončení kursu čistší produkce "PRAHA 1998". Byly představeny výsledky šesti demonstračních projektů v českých průmyslových podnicích. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat18. 1. 1999 - Greenpeace věří, že vláda SR neprodlouží provoz V-1 v JE Jaslovské Bohunice

Bratislava [Greenpeace SR] - "Organizáciu Greenpeace neprekvapuje vyhlásenie predstaviteľov Svetovej asociácie prevádzkovateľov jadrových elektrární (WANO) o bezpečnosti atómovej elektrárne V-1. Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat18. 1. 1999 - Začátek konce dioxinů v Čechách?

Ostrava [Děti Země] - V letošním, desátém roce své existence se ekologické sdružení Děti Země soustředí na celostátní kampaň za zvýšení čistoty našeho ovzduší a snížení emisí dioxinů. "Je to náš příspěvek k připravované mezinárodní dohodě o perzistentních organických znečišťujících látkách." Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat15. 1. 1999 - Za smog mohou nejvíce auta

Praha [EkoList] - Podle zprávy Světové banky má 3% úmrtí v naší zemi na svědomí "jedovatý vzduch". Celý text ::životní prostředí::
 

Vybrat15. 1. 1999 - Přátelé přírody chtějí, aby se MŽP omluvilo za svá minulá rozhodnutí

Ústí nad Labem [Přátelé přírody] - Občanské sdružení Přátelé přírody podalo na MŽP vyjádření k rozhodnutí o neudělení výjimky stavbě dálnice D8 po trase, protínající Českým středohořím. Celý text ::životní prostředí::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 681 | 682 | 683 | 684 | 685 | Další

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.

Press servis

Snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií.
Využijte internetovou službu Econnectu pro Vás.
http://press-servis.ecn.cz/

Press Service - snadné zasílání tiskových zpráv

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

KORMIDLO - katalog odkazů občanské společnosti

www.kormidlo.cz * Lidská práva * Sociální rozvoj a pomoc * Životní prostředí * Globalizace a udržitelný rozvoj * Kultura * Lidé a společnost * Neziskový sektor
www.kormidlo.cz

PODPOŘTE Econnect

Myslíte si, že je naše práce užitečná? Dejte o nás vědět a umístěte na své stránky ZPRÁVY z Econnectu, nebo BANNER či IKONU Econnectu.
Více v sekci o Econnectu
Econnect - portál občanského sektoru

Informační partneři Zpravodajství ECN

vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz