Econnect - zpravodajství

Zprávy

Zoner, první český dárce v programu TechSoup Česká republika

4. 6. 2013 - PRAHA (Econnect/TechSoup ČR ) - Neziskové organizace mohou nyní přes TechSoup ČR žádat o software na zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Zoner Photo Studio reflektuje potřeby, které má řada neziskovek pracujících s fotografiemi. Pokrývá celé fotografické workflow, od stažení fotek do počítače, vyspělou organizaci, snadné úpravy až po sdílení s klienty či spolupracovníky.

Společnost Zoner se řadí mezi přední firmy vyvíjející software pro fotografii, s několika miliony uživatelů po celém světě. Sídlo společnosti je v Brně, pobočky v USA a Japonsku. Firma byla založena v roce 1993.

TechSoup Česká republika již třetím rokem umožňuje neziskovým organizacím přístup k softwaru od významných IT společností. Nově získávají jedinečnou možnost získávat dary také od společnosti Zoner.

Registrace neziskové organizace do programu TechSoup Česká republika zabere pár minut a je zcela zdarma a nezávazná. V okamžiku kladného vyhodnocení oprávněnosti získávat softwarové dary může organizace začít čerpat svých výhod a získávat dary ze sféry IT technologií.

Dárcovský program Zoner Vám přináší společnost Zoner ve spolupráci s TechSoup Global a Techsoup Česká republika, Nadací VIA a Nadací Charty 77 - Kontem Bariéry.


-red-

Grafická verze tohoto článku