Econnect - zpravodajství

Zprávy

Na závěrečném koncertu osmého ročníku Gospel Workshopu vystoupí rekordní počet zpěváků

30. 4. 2009 - PRAHA (Econnect/Gospel Train ) - Na závěrečném koncertu osmého ročníku Gospel Workshopu vystoupí pod vedením dánského dirigenta Larse Jochimsena a britského černošského zpěváka a dirigenta Colina Vassella stotřicetičlenný sbor účastníků workshopu. Koncert se koná v neděli 3. května od 16 hodin v Salesiánském divadle na Kobyliském náměstí v Praze. Vstupenky v ceně 150 korun je možné rezervovat e-mailem na gospel@gospeltrain.cz do sobotní půlnoci, případně je možné je koupit za 200 Kč přímo na místě hodinu před konáním koncertu.

Jako sólistka se na koncertě objeví i česká zpěvačka Dannie Langoska a sbor doprovodí kapela, složená z vynikajících soulových muzikantů (Radim Genčev, Ondřej Pomajsl a v neposlední řadě i Ondřej Kabrna). Zazní moderní gospelové skladby autorů jako jsou Kurt Carr, Tonéx nebo Byron Cage.

Alena Dobrovolná z pořádajícího sdružení Gospel Train říká: "Jsme rádi, že i letos se nám podařilo pozvat na workshop vynikající lektory a mnohé ze skladeb, které bude sbor na letošním workshopu zpívat, budou v Čechách podle všeho provedeny vůbec poprvé. Tak si to nenechte ujít."


-red-
Alena Dobrovolná

Grafická verze tohoto článku