Econnect - zpravodajství

Tiskové zprávy

Slow market v Plzni bude již potřetí

15.9.2021 - Plzeň (ENVIC, občanské sdružení ) - Plzeňský Prazdroj se třetí sobotu v září opět stane hostitelem Slow marketu, který v Plzni pomalu získává tradici. V sobotu 18. září od 9 do 17 hodin se odehraje jeho třetí ročník.

Akce bude, stejně jako v minulých ročnících, plná neobvyklých dílen, u nichž si přijdou na své jak děti, tak I kreativní dospělí. A protože se kurátoři akce rozhodli ladit sortiment už do vánočního roucha, bude nachystaná také dílna na balení dárků.

“Na akci se od začátku snažíme zvát ty nejzajímavější výrobce z okruhu řemeslných trhů a designmarketů, pořádaných po celém Česku, a protože jsme toho v dané oblasti viděli už opravdu hodně, je pro nás jedním z hlavních kritárií výběru také zábavnost a přátelské vystupování. Snažíme se vytvořit akci, která bude jednoduše krásná, příjemná a kam se budou lidi rádi vracet.” shodují se organizátoři akce Tomáš Popp a Barbora Motlová s tím, že Slow market by se měl v Prazdroji objevovat pravidelně dvakrát v roce.

Slow marketu se zúčastní zhruba padesát výrobců krásných věcí. Letošní téma jsou Vánoce v září. "Nakupovat v září na Vánoce má několik výhod. Zbavíte se stresu při nakupování dárků na poslední chvíli. Podpoříte tuzemské výrobce, designéry, řemeslníky. Nemusíte se bát, že vám do Vánoc dárky nepřijdou. Navíc vám je zabalíme přímo v našem stánku", říká Popp ze sdružení Envic.

Informace o Slow marketu najdete na www.slowmarket.cz a na sociálních sítích #slowmarketplzen.


Grafická verze tohoto článku