Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Čistější módní průmysl podle COPE? Nesmrtelný design a kvalitní materiály, které vydrží

18.6.2020
Praha [COPE]
Autor: Tereza Suntychová, tel: 721241975

Obzvláště v dnešní proměnlivé době je pravý čas myslet na kvalitu, která vydrží několik let. Každé nákupní rozhodnutí totiž ovlivňuje podobu světa kolem nás. Právě proto COPE usiluje o čistější módní průmysl, k němuž vedou inovativní postupy, etická výroba, materiály šetrné k přírodě, kvalitní zpracování a nadčasový design.

Vyrazte na výlet do přírody nebo na nerušenou procházku po městě v pohodlném nadčasovém outfitu s minimálním dopadem na planetu. Značka udržitelného oblečení COPE má spoustu novinek na jaro a léto. Uvolněné střihy, stylové dřeváky nebo snové spodní prádlo.

Kvalitu před kvantitou upřednostňuje také značka Beaumont Organic, jejíž modely jsou oslavou divokých luk a harmonické krásy přírody. Přirozenost se propisuje do tlumených odstínů, vzdušných střihů i přírodních materiálů. Nechybí oversized základy šatníku: bílá košile, měkká mikina a medově žluté šaty.

Pro milovnice unikátního spodního prádla je tu londýnská značka Dora Larsen. Zapomeňte na černou a bílou. Kolekce vyniká rafinovanými střihy a rozmanitými barevnými kombinacemi. Světle limetková s šeříkovou nebo třeba karamelová s nebesky modrou. Přitažlivý design ovšem neubírá na komfortu při nošení.

Skandinávská značka, která chce měnit módní průmysl k lepšímu. Sází přitom na jednoduchý design s maximálním důrazem na udržitelnost a revoluční řešení.

Uvolněný outfit skvěle doplní pohodlné dřeváky od britské rodinné firmy Kitty Clogs. Stylové nazouváky se inspirují tradiční obuví ze Švédska, kde se také vyrábí v souladu s principy udržitelné produkce. Kůže z malé italské koželužny se barví bez chemie a dřevo pochází z kontrolovaného lesnictví s certifikátem FSC.

Pány potěší minimalistický streetwear od dánské značky Native North odkazující k pracovnímu oblečení skandinávských řemeslníků ze 70. let. Univerzální bundy, košile a džíny z odolného materiálu zaručeně poslouží dlouhá léta.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz