Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Petr Štěpánek k hlasování o důvěře vládě

12.7.2018
PRAHA [Strana zelených]"Trestně stíhaný premiér se před volbami dušoval, že s komunisty nepůjde. Že by zapomněl, co sliboval? Ne, nezapomněl. Ale jeho touha vést tuto zemi a celou ji ovládnout, je tak obrovská, že udělá cokoli. Jeho spojení s komunisty není nic nového, je na to zvyklý už ze svého mládí. Na tento fakt jsme, nejenom my, upozorňovali nesčetněkrát. Dnešní prohlasovaná důvěra vládě je logickým pokračováním cesty, na kterou jsme se s Andrejem vydali. Nikdy bych nevěřil, že se opět dostaneme do situace, kdy naši zemi budou ovlivňovat komunisté, kteří ještě nedávno zavírali lidi za vlastní názor a všechny nás uzavřeli před demokratickým světem," říká o nové vládě a novém premiérovi předseda Zelených Petr Štěpánek.

Nejde ale jenom o podporu komunistů. Vláda má ve svém programovém prohlášení spoustu přírodě škodlivých projektů, třeba kanál Dunaj-Odra-Labe, podporu jádra a potlačení obnovitelných zdrojů.

"Jak moc Zelení chybí ve Sněmovně se ukázalo hned během projevu prezidenta před hlasováním o důvěře vládě. Megalomanský projekt Dunaj-Odra-Labe má vláda trestně stíhaného exkomunisty Babiše v programu a nikomu to zjevně nevadí. Vzpomínám na hesla ČSSD Zeleň místo betonu nebo Pirátů Ekologie bez ideologie. Skoro třicet let po revoluci jsou Zelení i nadále jedinými autentickými nositeli témat ochrany přírody a krajiny," připomíná Petr Štěpánek.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz