Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Čistá mobilita na českobudějovickém Bambifestu

15.5.2017
České Budějovice [Energy Centre České Budějovice]
Autor: Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 313

Areál u Sportovní haly v Českých Budějovicích zaplní v pátek 19. a v sobotu 20. května dětské spolky a organizace pracující s dětmi a mládeží. Hry, soutěže a bohatý doprovodný program potrvají v pátek od 8 do 19 a v sobotu od 9 do 17 hodin.

Areál u Sportovní haly v Českých Budějovicích zaplní v pátek 19. a v sobotu 20. května dětské spolky a organizace pracující s dětmi a mládeží. Hry, soutěže a bohatý doprovodný program potrvají v pátek od 8 do 19 a v sobotu od 9 do 17 hodin.

Jedním ze soutěžních stanovišť bude stánek Energy Centre České Budějovice, který naleznete před hlavním vchodem do českobudějovické sportovní haly obklopený ekologickými dopravními prostředky. Po oba dva dny budou mít příchozí příležitost si vyzkoušet jízdu na segwayi, různých elektrokoloběžkách, elektrokole, elektrickém skateboardu a nechat se svézt v elektromobilu. Připraveny budou dráhy pro malé i velké, každý bude mít možnost se zapojit a kromě dobrého pocitu z pohybu a čisté energie získat i praktickou odměnu – bezpečnostní reflexní náramek. Dopravní prostředky na akci bezplatně zapůjčí společnost E.ON a EPIC s.r.o.

V pátek si od 17:30 do 18:30 hodin rozhodně nenechte ujít koncert Pavla Callty, který proběhne na pódiu, na němž se budou ve zbývajícím čase prezentovat jednotlivé spolky a sdružení. Vstupné na koncert je zdarma!

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky a Ministerstvem životního prostředí.DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz