Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Greenfest Liberec

15.5.2017
Liberec [KPT, z.s.]
Autor: Anežka Horynová, tel: 721383618

3. června proběhne v Liberci již 5. ročník ekofestivalu Greenfest 2017. Na celodenním programu jsou zajímavé přednášky, praktické workshopy, doprovodný program pro děti i dospělé. Nebudou chybět hudební vystoupení a bohaté možnosti občerstvení a stánků. Vše samozřejmě v duchu ekologie, přírody, permakultury, soběstačnosti, osobního rozvoje, zdravého stravování a přírodního stavitelství. Letos se konkrétněji zaměříme na téma ZDRAVÁ RODINA a celý festival proběhne v duchu BEZOBALOVOSTI.

Účastníci ekofestivalu se mohou těšit na vzdělávací program jak teoretický - přednášky o permakultuře (jak pěstovat ve městě a jak vytvořit ze zahrady místo pro všechny), o domácnosti bez odpadu (vystoupí zde ředitel iniciativy Bezobalu.org Petr Hanzel) a také třeba o tom jak se žije v přírodním domě. Praktické workshopy budou zase zaměřené více na rozvíjení dovedností v dané oblasti - např. výroba domácích ekočističů bez obalu, jak na byliny v každodenní praxi a jak z nich vyrobit divoké smoothie nabité energií a živinami nebo třeba i jak na nošení dětí v šátcích (proběhne teoretická přednáška i praktický workshop).
Pro děti jsou zase připraveny co nejrůznorodější aktivity - od dětské jógy přes čtení pohádek a divadlo až po velkou festivalovou hru u řemeslných stánků a vzdělávací dílničky. Vše bude samozřejmě doplněno hudebním programem, bohatou nabídkou ekostánků a vše proběhne v duchu BEZOBALOVOSTI - za přinesené vlastní nádobí a tašky dostanou účastníci slevu na stáncích.
Důležité informace:
Ekofestival proběhne mezi 10 a 18 hod a každou hodinu zde bude možnost výběru z různorodého programu (přednášky/workshopy/hudební program/program pro děti/stánky).
Celodenní vstupné: 150 Kč, ZTP a senioři 100 Kč, děti do 15 let zdarma. V ceně vstupenky jsou všechny přednášky, workshopy i doprovodný program.
Akce proběhne za každého počasí.
Více informací najdete v události na Facebooku https://www.facebook.com/events/1713584798956041 a kompletní program pak na webu http://greenfest.cz/program


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz