Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Tiskové zprávy NNO

Vybrat2.4.2012 - PRAHA [Národní centrum bezpečnějšího Internetu, z.s.p.o.]
Kampaň Get Online Week 2012 – testování znalostí!

Kampaň Get Online Week proběhla již v minulém týdnu, stále však můžete testovat svoje znalosti v oblasti digitálních technologií! Cílem je vzbudit zájem o sebevzdělávání při práci s nejmodernějšími technologiemi, o zlepšení vlastních schopností práce s ICT, zlepšení vlastních možností na trhu práce a celkově přispět k osvětě a zvýšení online dovedností nejširší skupiny uživatelů. Záštitu nad kampaní převzal ministr vnitra Jan Kubice. Celý text ::internet::
 

Vybrat7.2.2012 - PRAHA [Národní centrum bezpečnějšího Internetu, z.s.p.o.]
Den bezpečnějšího internetu 2012 - objevujte digitální svět spolu… bezpečně!

Národní centrum bezpečnějšího internetu organizuje s podporou mezinárodní sítě Insafe a svých partnerů Den bezpečnějšího internetu 2012. Aktivita se už tradičně koná na počátku února a jejím cílem je připomenout důležitost zásad bezpečného a zodpovědného chování v prostředí online. Celý text ::internet::
 

Vybrat11.10.2011 - PRAHA [Národní centrum bezpečnějšího Internetu, z.s.p.o.]
Konference Praha bezpečně online – podněty pro praxi

Hlavní město Praha pořádá ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu konferenci s názvem: Praha bezpečně online – podněty pro praxi. Odborná konference je zaměřena především na preventisty, pedagogy, sociální pracovníky, neziskové organizace a zájemce o prevenci a ochranu dětí před kriminogenními jevy. Celý text ::internet::
 

Vybrat24.9.2011 - ZBIROH [Jaroslav Pliml - Jízdní kola]
Jízdní kola s tradicí - česká tradiční jízdní kola

Vzpomínáte na své první kolo? Na čem jezdil Váš tatínek, Vaše maminka? Kola Favorit a Kola Velamos jsou tady zpět pro všechny generace a bez front a čekání. Celý text ::internet::
 

Vybrat12.9.2011 - PRAHA [Národní centrum bezpečnějšího Internetu, z.s.p.o.]
Katalog pro pedofily? - Národní centrum bezpečnějšího internetu varuje před zveřejňováním fotografií dětí na veřejných web stránkách

Umístili jste si do profilu na Facebooku hezkou fotografii? Takovou, která vám lichotí nebo vás ukazuje v lepším světle? A co facebookové fotografie vašich dětí? Kolik z nich je lichotivých, kolik legračních, kuriózních, zesměšňujících, nahatých? Dívají se na ně pouze vaši přátelé, anebo kdokoliv na celém světě? Celý text ::internet::
 

Vybrat6.6.2011 - PRAHA [Národní centrum bezpečnějšího Internetu, z.s.p.o.]
Konference, Prevence internetové kriminality a děti: technologie, edukace, legislativa

Konferenci s názvem „Prevence internetové kriminality a děti: technologie, edukace, legislativa“ pořádá 7. června 2011 Ústavně-právní výbor Senátu Parlamentu ČR s odbornou podporou Národního centra bezpečnějšího internetu. (Pro vstup je nutná registrace.) Celý text ::internet::
 

Vybrat14.5.2011 - PRAHA [Klub islandských fanatiků]
10. Islandský den

Občanské sdružení Klub islandských fanatiků a Městská knihovna v Praze, ve spolupráci se Severským filmovým klubem zvou všechny milovníky severu a Islandu zvláště na jubilejní desátý ročník Islandského dne, který se bude konat v sobotu 4. 6. 2011 od 9.00 do 21 hodin v Městské knihovně v Praze 1 na Mariánském náměstí. Pro návštěvníky je připraven téměř dvanácti hodinový maraton přednášek, besed, promítání fotografií, slideshow, filmů i živé hudby na jediné téma: Island, jeho přírodní krásy, kultura, historie i současnost. Celý text ::občanský sektor, kultura, internet::
 

Vybrat13.4.2011 - PRAHA [Prazskestromy.cz]
Web o pražských památných stromech přináší již 1 rok inspirace na procházky či výlety

Dnes slaví první narozeniny internetové stránky o pražských památných stromech, které o nejstarších dřevinách metropole přinášejí komplexní informace. Celý text ::internet::
 

Vybrat21.3.2011 - PRAHA [Talentcentrum NIDM]
Talent nejen na internetu

Jak si stojí čeští žáci v mezinárodním srovnání?Klesá úroveň českého školství?Máme mezi žáky středních škol budoucí vědce světové úrovně?Na tyto a podobné otázky budou v rámci akce Talent nejen na internetu hledat a nabízet odpovědi organizátoři aktivit pro nadané, pedagogové, poradci a výzkumníci. Položte otázky lidem, kteří nadějné žáky připravují pro budoucí studium a srovnání s mezinárodní konkurencí. Celý text ::internet::
 

Vybrat11.3.2011 - PRAHA [Co Nás Baví]
Projekt, který podporuje komunitní akce

Unikátní web www.CoNasBavi.cz podporuje aktivitu lidí a umí získat peníze na komunitní akce. Jen v minulém roce rozdělil mezi jejich pořadatele téměř 3 miliony korun. Celý text ::internet::
 

Vybrat17.1.2011 - PRAHA [Czech National Team o.s.]
Czech National Team má již 10.000 členů

Dne 16.1.2010 se k týmu připojil desetitisící registrovaný člen distribuovaných výpočtů v systému BOINC. Toto číslo není zcela přesné, jelikož celkem registrovaných je již více než 12 000, ovšem „jen“ těch deset tisíc skutečně zpracovalo a odevzdalo nějakou práci pro vědecké projekty a toto číslo je pro tým rozhodující. Zároveň se členové týmu účastní i projektů, které nespadají do společenství dnes již více sta projektů systému BOINC. I tam se jedná o několik set členů, kteří jsou povětšinou zároveň registrovaní i v systému BOINC. Celý text ::internet::
 

Vybrat14.1.2011 - PRAHA [Multikulturní centrum Praha, o. s.]
Experti budou řešit, jak může Facebook pomoci k soudržnosti české společnosti

Jak mohou nové technologie napomoci včlenění cizinců a menšin do majority? Jaké jsou příklady dobrých praxí ICT projektů narovnávajících mezietnické vztahy v zahraničí a co se podařilo v České republice? Toto a mnoho dalšího se dozví účastníci workshopu Ethnicity Online: Migrants, Expats, International Students and Minorities on the Web pořádaného 17. ledna 2011 v Brně. Celý text ::internet::
 

Vybrat20.10.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
Tisková konference Národního centra bezpečnějšího internetu

Výsledky mezinárodního výzkumu EU Kids online II, vyhlášení národního kola „ Evropské soutěže o nejlepší dětský obsah online“, nové kolo soutěže PaySec Cup, informace o konferenci s mezinárodní účastí SIC. Celý text ::internet::
 

Vybrat11.10.2010 - PRAHA [VŠ LIGA,o.s.]
Vysokoškolská sportovní liga odstartuje v 11 městech ČR

VŠ LIGA (1) zahájí v úterý 12.10.2010 poprvé ligovou sezónu ve všech jedenácti vysokoškolských městech ČR (2) a osmi sportovních disciplínách (3). Pro tyto účely byl v září 2010 spuštěn i nový sportovní portál komunitního charakteru (4). VŠ LIGA má přes 3000 členů. Organizaci zajišťuje tým čtrnácti mladých lidí, studentů a absolventů VŠ. Celý text ::regionální rozvoj, občanský sektor, kultura, internet::
 

Vybrat21.9.2010 - PRAHA [Otevřená společnost, o.p.s.]
8. ročník soutěže Otevřeno x Zavřeno

K mezinárodnímu dni informací oceníme činy podporující otevřenost veřejné správy za období 2009 - 2010. Letošní ročník zaznamenal opět mimořádný zájem veřejnosti o nominace do jednotlivých kategorií soutěže Otevřeno x Zavřeno. Sešlo se dosud nejvyšší počet nominací – více než 90 (před ověřením). Do kategorie Zavřeno bylo nominováno 46 nominací a do kategorie Otevřeno 12 nominací. Zároveň probíhá veřejné hlasování on-line, které bude ukončeno 23.9.2010 ve 13h, a jehož vítězové získají Cenu veřejnosti. Výsledky hlasování odborné poroty a veřejnosti budou vyhlášeny na tiskové konferenci ve středu 29. září ve 13 hodin v pražském baru Krásný ztráty a na webu www.otevrete.cz. Celý text ::sociální oblast, lidská práva, občanský sektor, internet::
 

Vybrat7.9.2010 - PRAHA [Respekt institut, o.p.s.]
Unikátní projekt Social Innovation Camp přichází do ČR

6. září odstartoval nový projekt Respekt institutu Social Innovation Camp Praha 2010. Projekt je zahájen tzv. Bazarem nápadů a vyvrcholí listopadovým víkendem plným kreativity a tvůrčí energie! Social Innovation Camp Praha propojuje lidi, nápady a digitální nástroje pro sociální inovace prostřednictvím internetu a/nebo mobilních bezdrátových aplikací. Projekt probíhá za podpory Nadace Vodafone, HUB Praha a agentury Konektor. Celý text ::regionální rozvoj, sociální oblast, občanský sektor, internet::
 

Vybrat8.6.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
Pozvánka na tiskovou konferenci ke konferenci: Prevence internetové kriminality a dětské oběti v ČR

Vážené novinářky, vážení novináři, zveme vás na tiskovou konferenci k odborné konferenci "Prevence internetové kriminality a dětské oběti v ČR - názory dětí zazní v Senátu", která se uskuteční ve čtvrtek 17. června 2010 v 11:45 v prostorách Senátu Parlamentu ČR, Valdštejnské náměstí 17, Praha 1. Celý text ::internet::
 

Vybrat20.4.2010 - PRAHA [Econnect]
Výstavu české výtvarnice Táni Macholdové v Galerii Jan ve Vídni slavnostně zahájil český velvyslanec

Výstavu české výtvarnice Táni Macholdové v Galerii Jan ve Vídni slavnostně zahájil český velvyslanec RNDr. Jan Koukal. Výtvarnice a scénografka Taťjana Macholdová se zabývá kresbou, malbou a grafikou. V současné době vystavuje okolo 50 obrazů a akvarelů v GALERII JAN VE VÍDNI. Vernisáž zahájil a slavnostně přestřihl pomyslnou pásku český velvyslanec RNDr. Jan Koukal.
Celý text ::kultura, internet::
 

Vybrat29.3.2010 - PRAHA [BMI sdružení]
Junior Internet stále láká mladé talenty

Za účasti více než 200 mladých talentovaných tvůrců byly 21. března na konferenci v Praze slavnostně vyhlášeny výsledky 11. ročníku projektu Junior Internet. Do internetových soutěží ve čtyřech kategoriích došlo 307 přihlášek od autorů do 18 let. Objevila se mezi nimi řada talentů, majících předpoklady navázat na své předchůdce z minulých ročníků, z nichž mnozí již úspěšně podnikají, studují na prestižních zahraničních univerzitách či zastávají významné pozice u předních zaměstnavatelů. Celý text ::internet::
 

Vybrat14.3.2010 - LITOMĚŘICE [Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích]
Internetová aukce Diakonie ČCE v Litoměřicích

Milí přátelé, po půl roce se Vám dovolujeme opět ohlásit s naší internetovou aukcí. Celý text ::internet::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 14 | Další

Nenašli jste tiskovou zprávu? Vyhledejte jí v archívu tiskových zpráv!

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz