Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Tiskové zprávy NNO

 

Vybrat1.3.2010 - PARDUBICE [Rescueinfo o.s.]
Nový web prozradí, proč houká siréna...

Celou Českou republikou se za dva dny rozezní varovné sirény, aby nás opět po měsíci upozornily na svoji existenci. Kolik z nás ale dokáže odlišit zkoušku sirén od skutečné výstrahy? A víme, jak se v takové situaci zachovat? Celý text ::internet::
 

Vybrat8.2.2010 - PRAHA [Online Safety Institute, z.s.p.o.]
9. února 2010, Den bezpečnějšího internetu

Sedmý ročník Dne bezpečnějšího internetu se koná v úterý 9. února 2010 ve více než 60 zemích celého světa. Letošním hlavním tématem je ochrana osobních údajů pod heslem „Víš, co posíláš? Mysli!“ (Think B4 U post!).

Nové technologie nyní z každého, a zejména z mladých lidí, udělaly vydavatele informací, obrázků, videí. Navíc může každý z nás nastavit svoji online identitu tak, abychom se stali známými „celebritami“.
Celý text ::internet::
 

Vybrat7.2.2010 - PRAHA [BMI sdružení]
Literární soutěž Internet a můj handicap před uzávěrkou

Nejhodnotnější ceny za celou historii literární soutěže Internet a můj handicap čekají na účastníky jejího 6. ročníku. Musí však stihnout odeslat svoje příspěvky do 14. února. Mezi více než 20 již došlými nechybí příběhy lidí nevidomých, na vozíku, neslyšících, po infarktu, s Downovým syndromem, dětskou mozkovou obrnou či duševní nemocí. Celý text ::internet::
 

Vybrat5.2.2010 - PRAHA [Dychame.cz]
Sportovci dnes začínají dýchat pro správnou věc

V rámci nového projektu Dýcháme.cz byl dnes oficiálně spuštěn nový oborový portál věnovaný amatérským i profesionálním sportovcům. Jedná se již o čtvrtý ze série unikátních bazarů, který uživatelům nabízí kromě tradičního obchodování také atraktivní čtení s vysokou přidanou hodnotou. Celý text ::internet::
 

Vybrat3.2.2010 - PRAHA [České národní centrum bezpečnějšího Internetu]
Pozvánka na tiskovou konferenci k Safer Internet Day 2010

Vážené novinářky, vážení novináři, zveme Vás na tiskovou konferenci k příležitosti Dne bezpečnějšího internetu (Safer Internet Day 2010), která se uskuteční v úterý 9. února 2010 v 9:00 hodin v prostorách Úřadu vlády ČR, Nábřeží Edvarda Beneše 128/4, Praha 1. Celý text ::internet::
 

Vybrat31.12.2009 - BRNO [SOVA NET]
SOVA NET nabízí audit webu zdarma

Zajímá vás jakou pozici mají vaše internetové stránky ve vyhledávačích? Myslíte si, že je vaše internetová prezentace kvalitní? Víte, které faktory významně ovlivňují hodnotu webu? Vyzkoušejte zdarma audit stránek od společnosti SOVA NET a získejte ucelený pohled na váš internetový projekt! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a zadat klíčová slova, na které mají být internetové stránky testovány. Vše ostatní uděláme za vás. Celý text ::internet::
 

Vybrat30.12.2009 - PRAHA [BMI sdružení]
Junior Internet již pojedenácté odrazovým můstkem pro mladé talenty

Až do 15. února 2010 se mohou mladí talentovaní lidé přihlašovat se svými webovými stránkami, internetovými projekty, grafickými pracemi či esejemi o internetu do internetových soutěží projektu Junior Internet. V březnu pak budou moci porovnat své schopnosti se svými vrstevníky z ČR i dalších zemí Višegrádské čtyřky na mezinárodním sympoziu Junior Internet, které letos proběhne na Slovensku v Bratislavě. Jedenáctý ročník Junior Internetu přináší také řadu zajímavých novinek. Celý text ::internet::
 

Vybrat28.12.2009 - ÚSTÍ NAD LABEM [realizátor projektu Otevřená škola - ASISTA Most]
Otevřená škola dává šanci dalším učitelům: Přihlásit se mohou na začátku roku 2010!

Dvojnásobek škol oproti původnímu plánu bude moci v roce 2010 ve svých prostorách otevřít E-centrum pro samostudium žáků a zřídit nový školní portál. Ve speciálních výukových modulech pro učitele, kteří mají zájem se bezplatně stát experty na využití atraktivních elektronických forem ve výuce, je také ještě volná kapacita. Informovali o tom realizátoři projektu Otevřená škola, který v letošním roce odstartoval v Ústeckém kraji a od počátku se těší velké podpoře školské i laické veřejnosti. Celý text ::internet::
 

Vybrat23.10.2009 - PRAHA [CpKP střední Čechy]
Studenti zastanou práci europoslanců

Centrum pro komunitní práci střední Čechy spustilo online simulační hru MééEU – Evropský parlament pro studenty. Hráči v ní budou virtuálně diskutovat a rozhodovat o podobných tématech jako skuteční europoslanci. Nejaktivnější týmy pojedou i se svými učiteli v dubnu 2010 na studijní pobyt do Evropského parlamentu do Štrasburku. Celý text ::internet::
 

Vybrat7.8.2009 - PRAHA [radost 3.0]
Vzdělávací program pro neziskové organizace

Obecně prospěšná společnost radost 3.0, jejímž hlavním cílem je přenos pozitivních zkušeností a know-how z komerční sféry do neziskového sektoru vyhlašuje pilotní běh programu Un Dia ... daruji jeden den, do kterého jsou zapojeni odborníci z byznysu, kteří budou lidem z neziskových organizací předávat znalosti v oblasti marketingových dovedností, PR, efektivního využití webových stránek, internetové komunikace a další.
Celý text ::internet::
 

Vybrat14.2.2009 - [NEWSDRIVE, s.r.o.]
První internetová televize pro motoristy v Evropě zahájila vysílání

Tento týden zahájila vysílání první internetová televize pro motoristy v Evropě, AUTOTELEVIZE.CZ Celý text ::internet::
 

Vybrat5.12.2008 - PRAHA [Partners Czech, o.p.s.]
Spuštění české internetové stránky “Rozhovory s občany Evropy 2009”

S blížícími se volbami do Evropského parlamentu v roce 2009 umožní Rozhovory s občany Evropy 2009 (ECC 2009) občanům, aby se zúčastnili celoevropské diskuse o budoucnosti Evropy na téma “Jak reagovat na současnou ekonomickou a finanční krizi”. Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat4.12.2008 - PRAHA [Linka bezpečí]
Nakupujte vánoční dárky na webu Linky bezpečí

Už pouze týden, do 12.12., potrvá pátý ročník tradiční vánoční internetové aukce Linky bezpečí. Naleznete zde přes 150 unikátních uměleckých děl jak od uznávaných autorů, tak od začínajících dětských umělců. Celý text ::sociální oblast, lidská práva, internet::
 

Vybrat19.11.2008 - BRNO [Liga lidských práv]
Férová nemocnice přibližuje práva pacientů

Vlády nám už řadu let slibují nový zdravotnický zákon, který by lépe zakotvil práva pacientů. Dnes by měla vláda na svém odloženém zasedání projednat zákon o zdravotních službách a také tři další zákony, které tvoří první část reformy zdravotnictví. Právě na dnešním jednání vlády by se mělo ukázat, zda se ministru Julínkovi podaří prosadit alespoň její část. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat13.11.2008 - ÚSTÍ NAD LABEM [Komunitní nadace Euroregionu Labe]
Učte se přes internet i CSR

V rámci projektu s pracovním názvem „Transparency II.“ vzniká nejobsáhlejší softwarová on-line aplikace v ČR zaměřená na téma společenské odpovědnosti firem. Aplikaci, která poběží na webových stránkách Komunitní nadace Euroregionu Labe (www.komunitninadace.cz) v plné verzi od ledna 2009, představili na dnešní konferenci „Společenská odpovědnost firem na místní úrovni“ zástupci Komunitní nadace. Jak bude tedy aplikace fungovat? Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat27.10.2008 - BRNO [Dobrý oddíl]
Dobrý oddíl radí rodičům

Nevíte, jak vybrat správný oddíl pro vaše dítě? Nevadí, poradí vám Dobrý oddíl, který na stránkách www.dobryoddil.cz sepsal sedmero rad pro správný výběr kolektivu. Dopřejte svému dítěti to nejlepší.

Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat1.4.2008 - PRAHA [Linka bezpečí ]
Internetová aukce Děti dětem startuje již počtvrté

Sdružení Linka bezpečí zahájí 4. ročník dětské internetové aukce Děti dětem. Ta poběží na webové adrese http://aukce.linkabezpeci.cz/ v době od 3. do 24. 4. 2008. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat14.3.2008 - PRAHA [Máme otevřeno?, o. s.]
Zkuste to!!!

Nové internetové stránky www.zkusteto.cz, které se věnují zcela ojediněle tématu zaměstnávání lidí s mentálním postižením. Celý text ::sociální oblast, internet::
 

Vybrat12.3.2008 - BŘEZOVÁ [Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště]
Projekt jiného způsobu plnění povinné školní docházky

Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště nabízí propracovaný a fungující systém individuálního školního vzdělávání zdravotně znevýhodněných žáků (zejména podporu domácímu vzdělávání zdravotně znevýhodněných žáků), žáků nacházejících se s rodiči dlouhodobě v zahraničí, dětí v kočujících společenstvích (např. dětí zaměstnanců cirkusů, provozovatelů atrakcí), dalších žáků, kterým z různých důvodů vyhovuje individuální (nebo domácí) vzdělávání. Celý text ::internet, sociální oblast::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 13 | Další

Nenašli jste tiskovou zprávu? Vyhledejte jí v archívu tiskových zpráv!

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Občanská společnost - návod k použití

Portál Občanská společnost - 
návod k použití Praktické návody, jak uplatňovat svá občanská práva. http://obcan.ecn.cz

- Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU -

Zpravodajství Econnectu

EU finančně podpořila Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí. Za obsah odpovídá občanské sdružení Econnect.
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz