Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Zvrat ve 22-leté pražské kauze H-Systému?

10.2.2019
Hollywood, Florida [American Common-Law Guild]
Autor: Jan Amos, tel: 736-278524

Bez nadsázky za minutu dvanáct, dne 23. srpna, 2018 vstoupila do věhlasné Horoměřické kauzy floridská ACG-PA (American Common-Law Guild, P. A.) svým podáním k Městskému soudu v Praze jakož i k soudům Ústavnímu a Nejvyššímu..

Stalo se tak nedlouho poté co souběžně jak Lidovky tak Právo otiskly v létě 2018 řadu reportáží z tohoto kulminujícího soudního klání, které nedávno "oslavilo" 22 let svého nelítostného, tragického trvání.
Ano, bylo to za minutu dvanáct, protože následující den, čtvrtek, 24. 8. měl být pro 160 postižených občanů uvedené obce dnem soudným. Nejvyšší soud jej totiž dnem 24. července určil za poslední možný den jejich vystěhování načež se jejich domy a byty měly prodat pro uspokojení věřitelů zkrachovaného Systému "H", což se mezi oběťmi usídlilo v hovorové podobě Systému "Horor".

Následkem zdrcujícího rozsudku NS ale došlo k důležité a přelomové události. Po předchozí ústavní stížnosti horoměřických ze dne 10. srpna dostaly věci vstupem ACG-PA do soudní síně nejen spád, ale vydaly se i jiným směrem, přesněji řečeno směrem opačným.
ACG-PA tvrdí, že se jí nejen podařilo danou spletitou kauzu rozplést, ale obrátit do protisměru poukázáním na zásadní justiční omyly v podkauze SBD Svatopluk se zásadním a pozitivním dopadem i na ostatní klienty H-Systému.

Někteří publicisté mají již od začátku k dispozici úplné znění stěžejního úvodního podání ACG-PA, jehož kopie spolu s kopiemi dalších následných podání má od srpna na stole i Soud Nejvyšší a Soud Ústavní ...

Úvodní stránky těchto klíčových podání můžeme nahlédnout na witcourt.wixsite.com/court/h-system-bankruptcy
kde do jednoho nebo dvou dnů bude vyvěšen také již i závěrečný a rozhodující Rozsudek podaný v Praze dne 24. ledna, 2019. (Zdroj: ACG-PA@centrum.cz)DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz