Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Hledáme 1000 lidí, kteří mají rádi pivo a památky

4. 11. 2016 - PRAHA [Econnect/Institut pro památky a kulturu, o.p.s.]

Právě jsme zahájili kampaň Pivo PROPAMÁTKY. Pět výjimečných pivovarů věnuje své produkty na podporu šíření osvěty a informací souvisejících s péčí o památky. V šestém pivovaru navíc vznikla unikátní limitovaná várka piva pro 1 000 lidí, kteří se zapojí a podpoří práci redakce PROPAMÁTKY.

Co se podařilo?

Naše nezisková organizace Institut pro památky a kulturu, vydavatel časopisu a stejnojmenného portálu PROPAMÁTKY (www.propamatky.info) pomáhá šířit osvětu a příklady dobré praxe v oblasti péče o památky od roku 2007. „Za tu dobu jsme ušli veliký kus cesty a publikovali tisíce článků. Od roku 2010 nabízíme pracovní uplatnění redaktorům se zdravotním znevýhodněním. Náš redakční tým má dnes devět lidí. Každý den vám přinášíme aktuální zprávy, připravujeme zajímavé rozhovory, monitorujeme dotace a veřejné sbírky. Vytvořili jsme první oborový katalog odborníků i neziskových organizací pečujících o památky v České republice,“ komentuje situaci Aleš Kozák, zakladatel a ředitel organizace.

Podpořte naši práci

Redakce PROPAMÁTKY nabízí veřejnosti informace zdarma a nechce jejich šíření omezovat. Spolupracujeme proto s odbornými partnery a neobejdeme se ani bez pomoci dárců. V aktuální kampani Pivo PROPAMÁTKY je možné se zapojit, podpořit dobrou věc a navíc získat poctivé pivo PROPAMÁTKY, které jeden ze spolupracovníků redakce uvařil v historickém pivovaru Lobeč v limitované edici 1 000 kusů. Nejštědřejší dárci obdrží kromě tohoto piva ještě dalších pět výjimečných piv z různých opravených historických objektů, ve kterých se dnes vaří dobré pivo. Malý dárek máme připravený i pro ty, kteří upřednostňují spíše něco praktického.

Spolupráci s dárci rozvíjí Institut od roku 2012 a dnes redakci PROPAMÁTKY podporuje více než 300 jednotlivců i firem. Aby mohly být všechny naše služby dále rozvíjeny, potřebujeme 1 000 dárců. Každý dar totiž pomůže šířit osvětu a příklady dobré praxe v péči o památky po celý rok. Zapojte se taky vy.

Institut pro památky a kulturu, o.p.s., je nezisková organizace, která provozuje portál PROPAMÁTKY, pořádá konference, realizuje projekt o financování kulturního dědictví MÁME VYBRÁNO, nabízí poradenství při financování projektů v oblasti obnovy památek a představuje zajímavá místa v rámci putovní výstavy. Institut je sociální podnik a zaměstnává lidi, kteří se vzhledem ke své zdravotní situaci obtížněji uplatňují na trhu práce. Zachovává k nim individuální přístup a respektuje jejich potřeby.

Grafika ke kampani https://drive.google.com/open?id=0B2Z1Suwxg3fBVldjOUdNSzhaZ1U-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz