Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - regionální rozvoj
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

TESSEA v novém

23.9.2016
PRAHA [TESSEA ČR, z.s.]
Autor: Gabriela Kurková, tel: 776081274

V rámci aktivit projektu bude probíhat průběžná podpora NNO při realizaci sociálně podnikatelských aktivit členů TESSEA prostřednictvím poradenství a sdílení zkušeností. Další propagace sociálního podnikání bude realizována pomocí osvětových akcí, konferencí a workshopů v regionech. Po celou dobu bude zajišťována konzultační a odborná podpora zkušených členů TESSEA těm podnikům, kteří potřebují podpořit v počátcích, a to včetně členských návštěv a propagace výrobků a služeb členů TESSEA.

V průběhu projektu vznikne nástroj pro zjišťování a naplňování principů sociálního podniku a souhrnná mapovací studie Zpráva o stavu sociálního podnikání v ČR, která bude navazovat na Studii infrastruktury sociální ekonomiky v ČR vytvořené v projektu TESSEA v roce 2011.

“Jsme rádi, že projekt na budování kapacity sítě TESSEA byl z ESF podpořen, protože mnohé neziskové organizace se snaží o uplatnění svých klientů, kteří na otevřeném pracovním trhu nalézají uplatnění jen stěží. Proto jsou cílovou skupinou projektu neziskové organizace, které se směrem sociálního podnikání chtějí vydat a potřebují podporu”: řekla Šárka Dořičáková, ředitelka TESSEA.


TESSEA ČR, z.s. (ve zkratce „TESSEA“) je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je přispívat k rozvoji sociálního podnikání v ČR s vazbou na činnost v regionech. TESSEA zastřešuje sociální podniky z celé ČR, propojuje je, podporuje jejich zájmy a prezentuje je navenek. Současně poskytuje členům, i zájemcům o téma aktuální informace o sociálním podnikání nejen v ČR, ale i jinde ve světě.Další informace:
TESSEA ČR, z.s.
Václavské náměstí 21, Praha 1, 113 60
Tel.: +420 776 236 792
E-mail: kancelar@tessea.cz
Web: www.tessea.czDISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz