Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Miss kompost Praha a Školní Miss kompost Praha zahájena

9.10.2007
PRAHA [Ekodomov]
Autor: Tomáš Hodek

Ekodomov ve spolupráci s Magistrátem hl.m. Prahy vyhlásil 6.10.2007 soutěže "MISS KOMPOST PRAHA" a Školní MISS KOMPOST Praha na podporu domácího a komunitního kompostování a odpovědného nakládání s bioodpady v Praze. Vyhlášení proběhlo dne 6.10.2007 v rámci Zeleného dne v Botanické zahradě Praha v Troji u skleníků Fata Morgana v průběhu odpoledního programu. Soutěž probíhá pod záštitou radního hl. m. Prahy Petra Štěpánka.

Do klání MISS KOMPOST Praha se může přihlásit každý obyvatel nebo organizace z Prahy, která kompostuje pro svoji vlastní potřebu a to bez ohledu na to, zda se jedná o vermikompostování http://www.ekodomov.cz/index.php?id=vermikompostovani, kompostování v kompostéru, na volné hromadě nebo komunitní kompostování http://www.ekodomov.cz/index.php?id=komunitni_kompostov.

Pro základní školy vyhlašujeme samostatnou soutěž "Školní MISS KOMPOST PRAHA 2008", přihlášky od ZŠ budou proto zařazeny do soutěže základních škol.

Pravidla soutěže: Vyfotografujte svůj kompost, zjistěte jeho míry (výšku, šířku, délku) a jídelníček. Uveďte co a v jakém množství do kompostu dáváte -- čím ho krmíte a stručný popis kompostu. Dále napište krátký příběh o Vašem kompostu. Můžete popsat, co zajímavého i humorného se Vám přihodilo při kompostování nebo při jiné činnosti, která nějak souvisí s kompostem.

Přihlášky posílejte písemně na adresu: Ekodomov, V Podbabě 29B, 160 00 Praha 6, nebo elektronicky na e-mail: soutez@ekodomov.cz a to nejpozději do 14.3.2008.

Z došlých materiálů, které splňují požadavky soutěže, bude vybráno osm nejlepších, které postoupí do finále, které se uskuteční 29.3.2008 na Výstavišti v Holešovicích v rámci doprovodného programu výstavy BIOSTYL od 16:00 hodin. Finálové komposty budou obhajovat populární osobnosti a o vítězích rozhodne odborná porota. První tři obdrží hodnotné ceny v minimální celkové hodnotě 20 000,-Kč.

Slavnostní vyhlášení vítěze MISS KOMPOST je spojeno s módní přehlídkou Nulový odpad http://www.ekodomov.cz/index.php?id=nulovy_odpad_07, na níž jsou prezentovány modely ze soutěže mladých módních tvůrců zaměřené na využívání přírodních, odpadových a recyklovaných materiálů.

A co vy? Už máte svůj kompost?

DISKUSE - KOMENTÁŘE:

11. 10. 2007
16. 10. 2007

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz