Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - regionální rozvoj
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Okno do světa strukturálních fondů

26.5.2003
PRAHA [EUROPEUM]
Autor: Vladimír Sodomka, tel: 221 610 210

V úterý 20. května 2003 byl slavnostně spuštěn nový internetový portál se zaměřením na pomoc ze strukturálních fondů Evropské unie. Tento portál byl vytvořen Institutem pro evropskou politiku EUROPEUM v rámci programu Phare – rozvoj občanské společnosti. Zájemci naleznou na stránkách www.europeum.org mnoho informací nejen o fungování strukturálních fondů, ale především užitečné praktické rady, jak prostředky EU získat.

Portál je zaměřen (nejen) na neziskové organizace, neboť předpokladem úspěšných projektů podpořených prostřednictvím strukturálních fondů je navázání partnerství napříč veřejným, privátním i neziskovým sektorem.

Snahou je umožnit snadnější orientaci v oblasti regionální pomoci a nabídnout mnoho užitečných informací i pro další zájemce o tuto problematiku.

Do budoucna má tento portál ambice zabezpečovat komplexní informační služby v oblasti regionální politiky a spolupracovat s podobně zaměřenými subjekty. Tento projekt navazuje na aktivity v oblasti strukturální a regionální politiky Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM, jehož záměrem je formulovat stanoviska a nabízet alternativy k vnitřním reformám v České republice se záměrem zajistit její plnohodnotné členství a respektovanou pozici v Evropské unii.

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM je nezisková, nepolitická a nezávislá instituce. Zaměřuje se na otázky evropské integrace a s ní související transformaci politického, ekonomického a právního prostředí v České republice. Institut má za cíl přispívat svými aktivitami k dlouhodobému rozvoji demokracie, bezpečnosti, svobody a solidarity v Evropě. Institut formuluje stanoviska a nabízí alternativy k vnitřním reformám v České republice se záměrem zajistit její plnohodnotné členství a respektovanou pozici v Evropské unii.

Kontakt:

Radomír Špok (e-mail: rspok@europeum.org)
Vladimír Sodomka (e-mail: vsodomka@europeum.org)
Institut pro evropskou politiku EUROPEUM
Tel. +420-221 610 210

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz